Menu

Mega Power Heroes

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

User Rating: Be the first one !

Game Details

Mega Power Heroes

Darmowy Automat do Gier Mega Power Heroes OnlineBędziesz mógł obracać bębnami w imię sprawiedliwości wraz z szansą na wygranie głównej nagrody wynoszącej aż do 1,000x razy, wraz z herosami Mega Power. Ta maszyna do gry została stworzona przez deweloperów z Fugaso i posiada ona postacie walczące z kryminalistami, którzy posiadają super moce. Ten automat do gry posiada kilka fajnych trików, które wahają się od bonusowych elementów wśród których będziesz mógł zobaczyć układające się w stos dzikie znaki, bonus ponownego obrotu wraz z każdym wygrywającym obrotem.

Darmowy Automat do Gier Mega Power Heroes Online

 

Ta maszyna do gry to jednoręki bandyta i jest ona dobrą opcją dla tych graczy, którzy będą chcieli zacząć grę na czymś co jest w pewien sposób inne od reszty maszyn. Nawet jeśli użytkownicy nie będą się spodziewać zdobyć zbyt wielu pieniędzy, będą oni mogli zdobyć wystarczającą ilość wygranych ze swoimi zakładami.

Ten automat do gry bazuje na pięciu nieustraszonych postaciach super herosów oraz 5 bębnach i 40 wygrywających liniach. Będą one właśnie tym miejscem, gdzie będą dziać się wygrywające obroty. Ta maszyna do gry bazuje na grafice 3D wraz z kreskówkowym designem, który przypomni Ci takie popularne animowane filmy jak Megamocny i Iniemamocni. Właśnie dlatego ta gra hazardowa będzie trafiać w młodszą audiencję, która lubi oglądanie takich klasycznych kreskówek i filmów akcji.

Cechy gry

Ta maszyna do gry posiada opcję darmowej rozgrywki. Oferuje ona niski i średni poziom zmienności wraz z 40 wygrywającymi liniami, które będą mogły Ci zapewnić wygrane. Jest tutaj zachęta na to, aby obrócić kilka razy bębnami, żeby dostać się do zakładów na prawdziwe pieniądze. Zakłady w ofercie wahają się zaczynając od 0.40 kredytów, a maksymalny zakład sięga aż 200.00 monet. Niezależnie od tego czy jesteś bohaterem wolącym niskie lub wysokie zakłady, będziesz mógł znaleźć odpowiedni poziom dla siebie żeby cieszyć się obrotami, które będą pasować do Twojego budżetu.

No comments

Leave a Reply