Mobile

Dr Scratchwell

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Dr Scratchwell

Darmowa Gra Hazardowa Dr. Scratchwell OnlineDr Scratchwell jest zupełnie nową przygodową grą z kartami zdrapkami, a w tym samym czasie, jest ona zabawna i kolorowa. Można w niej rozpocząć rozgrywkę zaczynając od 0.10 aż do 10.00 za każdą grę. Celem w tej maszynie do gry jest zdobycie i odkrycie aż do trzech identycznych robaczków, zaraz po skończeniu zdrapywania wszystkich z 9 segmentów na kratce 3×3. Tabela wypłat jest tutaj położona po prawej stronie ekranu i pokazuje ona wartości wygranych za każdy z różnych typów robaczków. Kiedy będziesz w stanie zdobyć trzy ikonki motylków, wtedy wygrasz największą nagrodę tej gry wynoszącą mnożnik 10,000x Twojego zakładu.

Darmowa Gra Hazardowa Dr. Scratchwell Online

 

Przed tym, jak rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie do gry, musisz jednak zadecydować jak wysoki ma być Twój pożądany zakład z jakim chciałbyś grać. Możesz tutaj używać przycisków plusa i minusa, które znajdziesz po dolnej, lewej stronie ekranu Twojej gry. Wtedy będzie to czas na zakupienie jednej z kart zdrapek i otworzenia nowej gry. Po tym, Twoim celem będzie zdrapanie i ujawnienie typów robaczków, które kryją się na bagnach pod szarymi liśćmi na karcie gry z kratką 3×3. Możesz zdrapywać je po kolei na własną rękę, za pomocą kliknięcia, przytrzymania kursora i przejechania myszką po miejscu zdrapywania, lub też możesz kliknąć na przycisk, który zdrapie za Ciebie wszystko tak, abyś wszystkie z robaczków mógł odkryć od razu. Kiedykolwiek uda Ci się zdobyć trzy pasujące do siebie robaczki, natychmiast dostaniesz swoją wygraną nagrodę.

Symbole gry

Według motywu tej maszyny do gry, nie powinieneś być zaskoczony widząc takie rzeczy jak gąsieniczki, larwy oraz muszki. Najlepszą częścią w tej grze hazardowej jest fakt, iż każdy z symboli posiada swoją własną, osobną wypłatę. Trzy modliszki wypłacą Ci 10x razy, podczas gry przepiękny, uroczy motyl wypłaci aż 10,000x razy Twojego zakładu.

No comments

Leave a Reply