Menu

West Town

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

West Town

Darmowy Automat do Gier West Town OnlineMaszyna do gry West Town jest grą hazardową, która bazuje na Dzikim Zachodzie amerykańskim i jest to mocny motyw przewodni w wielu różnych filmach, ale także w automatach do gry.

Darmowy Automat do Gier West Town Online

Cechy gry

Teraz ta maszyna do gry dostępna jest na stronie BGaming. West Town, czyli Zachodnie Miasto, jest małą kolonią, którą znajdziesz na dalekim Dzikim Zachodzie Ameryki. Posiada ono kilka małych domków po samym środku nieprzyjaznej i jałowej pustyni. Tło tej maszyny do gry będzie pokazywać Ci główną ulicę miasteczka i dookoła będziesz mógł zobaczyć drewniane domki, ustawione po każdej ze stron. Ziemia jest popękana przez ciepło i suchość, brak deszczu powodujący brak wody. Zobaczysz również wysoką, czerwoną górę, oglądającą miasto z daleko.

Ta maszyna do gry jest w pewnym sensie restrykcyjna. Oferuje ona rozgrywkę na dziewięciu wygrywających liniach oraz pięciu bębnach. Decyzja, która należy w niej do Ciebie to zakład za każdą z wygrywających linii, który zaczyna się od 0.10 aż do 1 monety. Możesz dopasować swoje ustawienia za pomocą przycisków dostępnych na kolorowych zakładkach bocznych. Kiedy będziesz już gotowy, kliknij na bębny, a zaczną się one obracać. Jeśli będziesz chciał, możesz wykorzystać opcję automatycznych obrotów.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry to 10 podstawowych symboli, które znajdziesz w menu. Znaki z kart do gry zaczynają się od 10 aż do Asa. W grze hazardowej West Town, takie symbole wyglądać będą jak karty, jakimi grało się w barach Dzikiego Zachodu. Kolejne ikony związane są właśnie z Dzikim Zachodem, a także z kowbojami. Znajdziesz tutaj odznakę szeryfa, skrzynię skarbów, broń w kaburze, samego Szeryfa oraz szklankę pełną whisky. Karta Jokera jest dzikim znakiem tej maszyny do gry, a bonusowy symbol pokazywać będą znaki plakat Poszukiwany, odznaka i Szeryf.

No comments

Leave a Reply