Menu

Scroll of Adventure

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Scroll of Adventure

Darmowa Gra Hazardowa Scroll of Adventure OnlineJest to odpowiedni moment na wybranie się na eksplorację tajemnicy starożytnej egipskiej cywilizacji, aby dowiedzieć się, jakie jeszcze skarby zostały nieodkryte przez archeologów. Ta maszyna do gry będzie obiecywać Ci podróż do dalekich krain, gdzie niebezpieczeństwa czyhają za każdym kątem. Jednakże, kiedy już ją włączysz, zobaczysz coś zupełnie innego.

Darmowa Gra Hazardowa Scroll of Adventure Online

Cechy gry

Tło w tej maszynie do gry jest ciemne, a na górze ekranu, gdzie położone jest czerwone niebo, zobaczysz kilka lekko zaznaczonych cieni. Bębny również są ciemne i posiadają dwie złote kolumny, które mają przypominać o egipskich pałacach i świątyniach. Czarny kolor przywołuje sobą wspomnienia o starych maszynach do gry.

Atmosfera muzyczna również nawiązywać będzie do starych automatów do gry, ponieważ usłyszysz jedynie prosty i klasyczny dźwięk, wydobywający się za każdym razem, kiedy będziesz obracać bębnami. Nie ma tutaj nic wielkiego, związanego ze Starożytnym Egiptem, ale bezpośrednie nawiązanie do fizycznych kasyno automatów.

Ustawienia w tej grze są zwyczajne, można wręcz powiedzieć, że dość ograniczone. Ta maszyna do gry posiada 5 wygrywających linii i 5 bębnów. Jednakże, możesz zdecydować o tym, jaki zakład będziesz chciał postawić na każdej z linii, zaczynając od 0.10 aż do 1 monety.

Symbole gry

W tej maszynie do gry znajdziesz 9 podstawowych symboli i podzielone są one na dwie grupy, w zależności od motywu i wartości. Jedna grupa zawiera w sobie klasyczne i inspirowane symbole z kart do gry, od 10 aż do Asa. Druga grupa z kolei stworzona jest ze złotych amuletów, boga o twarzy szakala, przepiękne boginie i zaciętą podróżniczkę.

No comments

Leave a Reply