Menu

Opcje Binarne

20PLN No Deposit - Play n' GO - PL - Banner - 728x90

Najgorętszy news na rynku nadszedł kilka lat temu od firmy SpotOption, jednak niestety został on kompletnie zignorowany! Cóż, SpotOption nie jest firmą zajmującą się maszynami do gier – ich działalność dotyczy czegoś zupełnie innego! Przez kilka lat była to firma tworząca oprogramowanie, która zaangażowana jest w rozwój platform tradingowych do handlu opcjami binarnymi.

SpotMachine opcje binarneOpcje binarne to najprościej mówiąc zakłady na rynku finansowym. Oznacza to, że możesz obstawiać czy cena określonych aktywów w danym okresie wzrośnie, czy spadnie. Aktywami tymi mogą być na przykład złoto, akcje Facebooka lub innej firmy, bądź para walutowa EUR/USD. Jeśli twoje prognozy okażą się trafne, wygrywasz niemal dwukrotność postawionej kwoty, dzięki czemu możesz zająć się innymi transakcjami.

 

Obrót giełdowy na maszynie do gier?

 

Zapytasz co łączy giełdę z automatami do gier. Niewiele. Jednak firma SpotOption wyciągnęła na światło dzienne bezprecedensowy wynalazek. Wynaleźli klasyczną maszynę do gier, taką jak znasz, jednak na ekranie, zamiast symboli owoców i innych ikonek, pojawi się platforma tradingowa, wykorzystywana przez tysiące traderów online na całym świece.

Dzięki tej prostej maszynie, możesz z dowolnego miejsca handlować opcjami binarnymi, a co ciekawe nie potrzebujesz do tego nawet komputera. Nic nie przebije nocnego wypadu ze znajomymi i dyskusji przy piwie o tym, czy dzisiejszej nocy cena złota spadnie, czy wzrośnie, prawda?

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o opcjach binarnych?

 

W praktyce działa to tak, że trader (Ty) wybiera czy cena złota, srebra, bądź akcji firmy pójdzie w górę lub w dół, czy też nie. Jeśli uda ci się prawidłowo odgadnąć, otrzymasz nagrodę w wysokości około 190% postawionej przez ciebie kwoty. Ruch ten może być całkiem dokładnie przewidziany i dlatego możliwe jest handlowanie opcjami binarnymi i zarabianie pieniędzy.

Źródło: xbinop.com

Zastanawiamy się kiedy te maszyny binarne pojawią się tutaj w Polsce i który broker lub kasyno wprowadzi je do swojej oferty. A może nowe „kasyna” powstaną tylko w celu oferowania tradingu opcjami binarnymi? Wadą tych maszyn jest to, że większość opcji binarnych nie jest obsługiwanych w trakcie weekendów. Jest to spowodowane tym, że większość giełd jest wtedy zamkniętych, przez co nie możemy kupować i sprzedawać towarów. W efekcie ceny nie ulegają zmianie i nie mamy czego obstawiać. To tak samo, jakby zatrzymać koło do ruletki.

opcje binarne maszyna darmowa

Zarobki na opcjach binarnych

 

To ile możemy zarobić na takim automacie do gier to również bardzo istotna kwestia, którą powinniśmy omówić. Nigdy nie spotkamy tu jackpota, jakiego znamy z maszyn.

Wygrane na opcjach binarnych zazwyczaj wynoszą od 70% do 90%. Cóż, jest to mniej niż, powiedzmy, wygrana na ruletce, gdzie obstawiamy kolor. Musimy jednak wziąć pod uwagę, że w ruletce, czy się nam to podoba czy nie, wynik jest sprawą w zupełności losową, podczas gdy ruchy cen akcji możemy dość dokładnie przewidzieć. Naprawdę. Do tego potrzebujemy tzw. strategii opcji binarnych.

Strategie opcji binarnych

 

Aby przewidzieć dalsze ruchy cen posługujemy się różnorodnymi strategia. Strategie opcji binarnych te dzielimy na dwa podstawowe rodzaje: fundamentalną i techniczną. Analiza fundamentalna to trading uzależniony od informacji ze świata. Bezrobocie w Japonii rośnie? Spodziewaj się spadku cen japońskich akcji. Analiza techniczna to wykorzystanie jedynie wykresów cen, bez uwzględnienia innych źródeł. Dlatego też warto sięgać po analizę techniczną, jeżeli handlujemy na maszynach Spotmachine. Możesz się znaleźć więcej strategii tu: Opcje binarne strategie

No comments

Leave a Reply