Menu

Ninja Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Ninja Fruits

Darmowa Gra Slotowa Ninja Fruits OnlineOstatnią rzeczą, która może kojarzyć się z Ninja są owoce, jednak producent pokusił się o kombinację tych dwóch. Gra posiada dwie rundy bonusowe – darmowe spiny z dodatkowym symbolem scatter oraz runda pick em.

Darmowa Gra Slotowa Ninja Fruits Online

Ta 5 bębnowa gra oferuje 15 linii wypłat do wyboru. Gracz wybiera liczbę żetonów (maks.5) na linię. Dostępna jest również opcja auto play oraz gamble.

Symbolem Wild, który zastępuje wszystkie inne z wyjątkiem symboli bonusowych jest postać japońskiego mędrca z białą brodą, za którego 5 symboli gracz otrzymuje 5000 żetonów. Inne symbole wojowników i wojowniczek to nagrody w wysokości 750 żetonów, z kolei owoce to nagrody o mniejszej wartości. Symbolem scatter jest Gejsza, której 3 postaci na 1, 3 i 5 bębnie to wygrana w postaci mnożnika 5x oraz rundy darmowych spinów, z kolei 3 symbole shurikena na 3, 4 i 5 bębnie wyzwalają pick em bonus.

Zanim rozpocznie się runda darmowych spinów Gejsza zaczyna obracać bębnem, który zatrzymuje się na symbolu mającym stanowić dodatkowy scatter oraz uruchamia wirnik, który wskaże liczbę spinów. Podczas rundy darmowych spinów (nie może ona zostać ponownie wywołana) symbole scatter będą się często rozszerzały, aby zakryć bębny.

Podczas rundy pick em gracz rzuca shurikenem w owoce i zdobywa nagrody w postaci żetonów.

No comments

Leave a Reply