Menu

Riches of Ra

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Riches of Ra

Mazsyna Do GierRiches Of Ra Online Za DarmoTematyką gry, w której można grać za darmo lub na pieniądze, jest starożytny Egipt. Jedną z najlepszych opcji gry jest jackpot. Do symboli należą m.in. Ankh i Skarabeusz oraz figury karciane.

Mazsyna Do GierRiches Of Ra Online Za Darmo

Gracz ma do wyboru 15 linii wypłat, na które stawia żetony (1-5) oraz określa ich wartość (1-25c).

Najwyżej płatnym symbolem jest Faraon, za którego 5 podobizn gracz wygrywa jackpot w postaci 2500 żetonów. Częstotliwość wypłat w tej grze sięga 94%, co czyni ją idealną nie tylko dla zaawansowanych graczy, ale również dla tych, którzy dopiero uczą się stawiania zakładów.

Wildem w grze jest symbol Ra, który pojawia się na 1 i 5 bębnie i zastępuje wszystkie inne symbole. Zakrycie obu bębnów symbolami Wild nagradza 15 darmowymi spinami, podczas których symbole Wild zostają zablokowane w pozycjach. Trafienie 3 symboli bonusowych aktywuje rundę Pick-a-Prize, podczas której gracz wybiera jeden z symboli bonusowych, aby dowiedzieć się jaką wygrał nagrodę. Runda ta nagradza mnożnikiem 160x stawka zakładu. Automat posiada także dostępną po zakończeniu regularnej gry opcję Gamble, dzięki której gracz może w znaczny sposób powiększyć dotychczasowe wygrane (dwukrotnie lub czterokrotnie). Gamble polega na dokonaniu prawidłowego wyboru koloru karty, wówczas dotychczasowe wygrane mnożone są x2, lub figury karty, wtedy gracz wygrywa mnożnik 4x.

No comments

Leave a Reply