Menu

Zhao Cai Jin Bao

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Zhao Cai Jin Bao

Maszyna do Gier Zhao Cai Jin Bao Online Za DarmoMaszyna do gry Zhao Cai Jin Bao jest grą hazardową, której tytuł po polsku oznacza „Życzymy Ci bogactwa i dobrobytu”. Jest to częsta sentencja, jaką można usłyszeć podczas świętowania Chińskiego Nowego Roku.

Maszyna do Gier Zhao Cai Jin Bao Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry dostępna jest na stronie Playtech i oferuje ona 9 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Jest to możliwe aby zdobyć wygraną ułożoną w każdym kierunku, a największa wygrana jaką można zdobyć wynosi 500,000 kredytów. Poza bonusowym znakiem i dzikim symbolem, ta gra hazardowa nie zawiera żadnych innych specjalnych ikon.

Symbole gry

Chiński Nowy Rok jest ważną częścią w świętowaniu w Chinach. Podczas niego zobaczysz mnóstwo pysznego jedzenia, pięknych fajerwerków i każdy będzie życzyć każdemu dobrobytu w nadchodzącym roku. Ta maszyna do gry pokazywać też będzie kostium smoka, który pojawia się w Tańcu Smoka tej maszyny. Chiński obrońca lew również będzie pokazany w całej swojej złotej chwale. Symbol feniksa używany jest do reprezentacji karpi Koi Yin i Yang. Dziki symbol w tej maszynie do gry to mężczyzna, który będzie mieć na sobie tradycyjny ubiór. Bonusowym znakiem tej maszyny do gry jest złoty kapelusz. Znakami o niskiej wartości są symbole z kart do gry, czyli A, K, Q, J, 10 oraz 9. Wszystkie z nich posiadają jednak na sobie coś związanego z celebracją. Przykładami są ikona 9 która ma pomarańczę, które są prezentami dawanymi małym dzieciom oraz czerwona koperta na symbolu A, która darowana jest samotnym ludziom lub dzieciom aby życzyć im powodzenia i dobrobytu.

Opcje zakładów zaczynają się od 0.01 kredytów za każdą linię aż do 100.00 kredytów. Za zdobycie pięciu lwów, będziesz mógł wygrać aż do 500,000 kredytów.

No comments

Leave a Reply