Menu

The Wild Job

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

The Wild Job

Maszyna do Gier The Wild Job Online Za DarmoMaszyna do gry Wild Job oferuje 5 bębnów oraz 9 wygrywających linii. Jest to dość wpadająca w pamięć gra hazardowa, która cechować się będzie złotem i diamentami, oraz workami z kasą, które mogą skojarzyć się z zachodem.

Maszyna do Gier The Wild Job Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry cechuje się również zwykłymi symbolami takimi jak 10, J, Q, K oraz A. Minimalny zakład, jaki gracz może postawić za każdy obrót wynosi 0.20. Maksymalny zakład, jaki można postawić na 9 wygrywających linii wynosi aż 900 dolarów. Dziki symbol tej gry hazardowej pokazuje dzikość, może on zastąpić inne symbole, poza znakami bandyty i bandytki.

Bonusowa ikona pokazywać będzie bandytę i bandytkę. Symbole te mogą wypłacać również, jeśli pojawią się one na bębnach w odpowiedniej ilości. Te unikalne ikony nie muszą zawsze lądować na tych samych wygrywających liniach, aby doprowadzić do wygranych.

Ta maszyna do gry jest zabawna, a jej steampunkowy, zachodni design został bardzo dobrze przemyślany. Projekt tej gry jest również płynny. Poza wygranymi oferowanymi w tej maszynie, gracz będzie również mieć zapewnioną rozrywkę.

Kiedy rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie do gry, będziesz w stanie dostać wystarczającą ilość pieniędzy, jeśli uda Ci się wygrać bonusową rundę. Podczas gry, będziesz musiał rozglądać się za symbolem bandyty. Jeśli ikona ta pojawi się na pierwszym, trzecim i piątym bębnie, wtedy rozpocznie się runda bonusowej gry. Bonusowa gra oferować będzie darmowe obroty z rozwijającymi się dzikimi znakami i ogólnie rzecz biorąc, wypłacają one dużo więcej. Kiedy wygrasz w bonusowej grze, będziesz w stanie dobrać się do lepszych nagród w porównaniu do tych, jakie możesz zdobyć w podstawowej rozgrywce.

No comments

Leave a Reply