Menu

The Pirates Taverns

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

The Pirates Taverns

Maszyna do Gier The Pirates Taverns Online Za DarmoPiraci pracowali i łupili pamiętając o jednym motto, pracuj ciężko i graj twardo. Część o pracy objawia się w formie maszyny do gry, gdzie będziesz mógł obracać bębnami w celu dostania się do środka, do którego chcą się wpakować piraci. Rozgrywka w tej wideo grze hazardowej, z jej ćwierkającymi dźwiękami i słodkimi grafikami, z pewnością przyniesie Ci dużo zabawy.

Maszyna do Gier The Pirates Taverns Online Za Darmo

 

Będziesz mógł dobrać się do głównej nagrody, wtedy zabawa z tej gry stanowczo się powiększy. Jeśli będziesz chciał dostać skarb ostro balujących i mocno pijanych piratów, powinieneś zacząć od zaznajamiania się z tym, jak wygląda i działa tawerna. W ten sposób, będziesz w stanie zwiększyć swoje perspektywy i wślizgnąć się niepostrzeżenie bocznymi drzwiami, a następnie uciec z ogromnym skarbem, popijając najlepszy, najsmaczniejszy rum w okolicy prosto z butelki. Symbolami w tej maszynie do gry są kolorowe kości do gry, wielka czaszka, galeon, flaga piracka zwana Jolly Roger, mieczniki i papugę zamkniętą w klatce.

Cechy gry

Nazwa piraci jest synonimem do podejrzanie zdobywanych łupów, od alkoholu aż po skrzynie wypełnione po brzegi złotem, czy też inne przedmioty, które udało im się złupić na wyprawach. Piraci znani są z bycia mentalnie niezbalansowanymi postaciami, niebezpiecznymi i wybuchowymi, więc musisz zbudować w sobie wystarczającą ilość odwagi, aby wedrzeć się do ich królestwa, aby zabrać ich złupiony skarb. Jeśli nie powiedzie Ci się ta misja, zostaniesz złapany, związany i wykorzystany jak piracka zabawka.

Ta maszyna do gry wygląda podobnie do innych automatów. Posiada ona 15 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Aby wygrać większe nagrody, będziesz musiał postarać się aktywować specjalne bonusy w tej grze.

No comments

Leave a Reply