Menu

The Book

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

The Book

Maszyna do Gier The Book Online Za DarmoMaszyna do gry, Book, przynosi wielkie wygrane i fantazję. Ta gra hazardowa dzieje się w środku tajemnego pokoju w antycznym zamku. Czarodzieje tego królestwa używają tego pokoju, aby w środku zbierać swoje czarodziejskie mikstury oraz księgi zaklęć. Możesz zdobyć tutaj wielkie wygrane, jeśli tylko pomożesz im w osiągnięciu paru celów, a wtedy będziesz mógł cieszyć się nagrodami pieniężnymi.

Maszyna do Gier The Book Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry jest bardzo zajmująca, a jej tło pomoże użytkownikom zatopić się w pełni w tym świecie gry. Bębny znajdziesz u góry otwartej księgi i znajdziesz tu wiele półek na książki w tle. Jest tutaj czarodziej, który siedzi na wysokiej drabinie i chce Ci on dać jeden z ważnych tomów książki. Możesz zobaczyć też tutaj przedziwne czarodziejskie mikstury i wiele pajęczyn, które rozrzucone są po wielu książkach. Przyciski komend zostały poukładane bardzo schludnie pod bębnami tej maszyny.

Książka ta posiada intrygującą i zabawną atmosferę i jest ona bardzo atrakcyjna dla różnych graczy. Jest to maszyna do gry, która będzie Cię cieszyć jeśli lubisz Władcę Pierścieni oraz Harry’ego Pottera. Maszyna do gry, Book, bazuje na kilku z intuicyjnych ról i oferuje ona graczom kilka przycisków komend w swoim ustawieniu, aby zaoferować dodatkową wygodę.

Ta maszyna do gry bazuje na 10 stałych wygrywających liniach wraz z 5 bębnami. Wygrywająca kombinacja powinna zostać stworzona od lewej do prawej. Możesz użyć tutaj przycisku komend, aby ustalić swój zakład i rozpocząć obracanie bębnami, jeśli chcesz rozpocząć rozgrywkę.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry zaczynając się od ikon kart zaczynając od 10 aż do Asa. Innymi są lwy, czarodzieje, smok oraz mysz.

No comments

Leave a Reply