Menu

Tesla Power

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Tesla Power

Maszyna do Gier Tesla Power Online Za DarmoMaszyna do gry Tesla Power oferuje elektryzujące doświadczenie, gdzie gracze mogą wygrać wiele w krótkim momencie i są też różne drogi, aby to osiągnąć. Ta darmowa gra hazardowa została stworzona przez zespół z Casino Technology i pozwala ona graczom na ponowne poznanie fascynującej historii o rewolucji industrialnej, dzięki niezwykłym odkryciom dokonanym przez Nikolę Teslę. Doprowadziły one do rozwinięcia aż do współczesnej dystrybucji elektryczności. Teraz, ta maszyna do gry oferuje wielkie nagrody pieniężne, oraz miłe niespodzianki na bębnach.

Maszyna do Gier Tesla Power Online Za Darmo

 

 

Ta gra hazardowa jest oryginalną maszyną do gry i zachęca ona graczy do poznania tego niezwykłego motywu. Zawiła maszyneria została otoczona przez elektryczny impuls, który jaśnieć będzie na ekranie gry wraz z jasnoniebieskim kolorem otaczającym bębny, a także przód ekrany maszyny.

Ta maszyna do gry posiada standardowy zestaw przycisków komend u dołu ekranu. Jest tutaj solidny wygląd, który zawiera pięknie stworzone symbole na bębnach oraz elektryzującą atmosferę.

Maszyna do gry Tesla Power jest otwartą grą, gdzie gracze będą mogli wybrać takie ustawienia, które będą im pasować. Ta gra hazardowa oferuje 5 bębnów oraz 100 wygrywających linii. Właśnie na nich symbole będą tworzyć wygrywające kombinacje, które zapewniać będą graczom wygrane. Są tutaj możliwości wyboru wartości monet i wyboru ilu chcesz wygrywających linii, jakie będziesz chciał zawrzeć w swojej rozgrywce. Będziesz mógł korzystać z podanych na pasku komend przycisków, podczas gry menu gry pomoże Ci dopasować ustawienia.

Symbole gry

Ta maszyna do gry korzysta z klasycznych symboli kart do gry takich jak As, Król, Dama, Walet oraz 10. Te ikony kart oferują nagrodę wynoszącą od 10 aż do 500 kredytów. Kolejnymi symbolami jest sam Tesla, gentleman który jest młodym człowiekiem, przepiękną asystentkę wynalazcy oraz inne.

No comments

Leave a Reply