Menu

Sweet Treats

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Sweet Treats

Maszyna do Gier Sweet Treats Online Za DarmoKiedy rozpoczniesz już rozgrywkę na maszynie do gry Sweet Treats, znajdziesz tutaj pyszny sos truskawkowy, czekoladowe batony, cukrowe laski oraz same piankowe przekąski. Wszystko w tej grze tylko czeka na to, aż rozpoczniesz rozgrywkę. Gracz może tutaj rozpocząć rozgrywkę używając tylko 1.20 kredytów i działa to na zasadzie zakładu 0.15 monet za każdą linię. Ta gra hazardowa nie posiada żadnej pobocznej akcji ani gry, lub też opcji hazardowej. Nagrody w tej maszynie do gry są w większości przypadków pieniężne, a symbol bonusowy pomaga dostać nawet większe wypłaty z wygranych w tej grze, jednak nie zapewnia on darmowych obrotów. Ta gra hazardowa wygląda kompaktowo, posiada ona wysoką zmienność co sprawia, że większość użytkowników jest szczęśliwa.

Maszyna do Gier Sweet Treats Online Za Darmo

 

Bonusowy symbol w tej maszynie do gry jest najwyżej wypłacającym symbolem i zapewni Ci on 500 kredytów za zdobycie dziewięciu. Jest to ten sam zwrot dla każdego z graczy, a nie tylko i wyłącznie dla tego, który gra z maksymalnym zakładem. Podczas rozgrywki nie powinieneś spodziewać się zobaczyć wiele mnożników lub natychmiastowych wygranych. Owoce na tej maszynie do gry wyglądają tak realistycznie, że chciałbyś wskoczyć do ekranu i zjeść jeden z nich. Ta gra hazardowa posiada wiele tonów kolorów oraz kształtów, wraz z okrągłością, która sprawia, że ta gra jest cudaczna.

Specjale symbole gry

Ikona gwiazdki w tej maszynie do gry posiada przeuroczą buzię i jest ona bonusowym i dzikim znakiem tej gry hazardowej. Ta gra nie posiada wygrywających linii i oferuje ona jedynie bonusową grę, która w pewien sposób i na pewnym poziomie jest urocza. Ta maszyna do gry oferuje wszystkim łatwą rozgrywkę, niezależnie od tego czy jest on doświadczonym już użytkownikiem czy nowym graczem. Jednakże, ogólnie oceniając tą maszynę, jest ona niezwykle unikalna i możesz być pewny, że nie znajdziesz podobnej nigdzie indziej.

No comments

Leave a Reply