Menu

Sushi

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Sushi

Maszyna do Gier Sushi Online Za DarmoMaszyna do gry Sushi oferuje 5 wygrywających linii oraz 3 bębny i jest to gra idealna dla Ciebie, jeśli lubisz japońską kuchnię. Nawet jeśli ta gra utrzymuje wszystko na prostych zasadach, możesz skończyć wygrywając aż 50,000 kredytów głównej nagrody. Obracający będą również w stanie cieszyć się obsługą VIP wraz z podstawowymi symbolami kart do gry oraz darmowymi obrotami.

Maszyna do Gier Sushi Online Za Darmo

 

Sushi nie jest daniem dla każdej osoby, jednak jest to japoński delikates i jest on doceniany przez wielu ludzi na całym świecie. Jest to po prostu kulka z ryżem i okazuje się, że może być ona przepysznie przyrządzona. Ta maszyna do gry posiada wiele różnych smaków z różnymi typami sushi takimi jak Maguro Tobiko, Abokado Tobiko, Hotatekai Tobiko i wiele innych. Możesz też dostać pomocną rękę od Wasabi Shoga, który przyniesie Ci najlepsze wypłaty w tej maszynie do gry.

Cechy gry

Ta maszyna do gry cechuje się 5 wygrywającymi liniami, a jako ze rozgrywka utrzymuje minimalizm, nie ma po co denerwować się za bardzo o to, jak symbole sushi ułożą się na liniach. Będziesz mógł utrzymać wszystko w prosty sposób. Jeśli uda Ci się zdobyć trzy pasujące symbole, mnożnik zostanie dodany do wartości Twojego zakładu, jaki ustawiłeś.

Symbole gry

Kiedy uda Ci się zdobyć 3 karty VIP, które działać będą jako bonusowe symbole w tej maszynie do gry, wtedy zdobędziesz aż 10x razy wartości całkowitego zakładu, niezależnie od tego czy będą one obok siebie czy nie. Będziesz mógł zdobyć również darmowe obroty w tej maszynie do gry Sushi. Ikona Wasabi Shoga działać będzie tutaj jako dziki znak i będzie on mógł zastąpić inne symbole, jeśli sprawi to, że skompletuje wygrywającą kombinację.

No comments

Leave a Reply