Menu

Sunset Delight

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Sunset Delight

Maszyna do Gier Sunset Delight Online Za DarmoMaszyna do gry Sunset Delight jest wycieczką do lokalnego resortu nadmorskiego, która będzie niczym błogosławieństwo dla Twojej duszy. Będziesz musiał uważać, żeby nie nabawić się czerwonych poparzeń słonecznych i rozkoszować się różnymi rodzajami lodów. Ta maszyna do gry jest dla tych graczy, którzy chcieliby odwiedzić plażę, ale nie mogą teraz tego zrobić. Ta gra hazardowa jest niezwykle kolorowa i bazuje na 5 wygrywających liniach z 3 bębnami. Podstawowa główna wygrana wynosi około 1,000 kredytów i będziesz mógł połączyć ją z mnożnikiem aż 100x razy. To sprawi, że gracz będzie mógł wynieść ze sobą fortunę.

Maszyna do Gier Sunset Delight Online Za Darmo

 

Wielkie gałki lodów o przeróżnych smakach, to może brzmieć jak raj dla wielu ludzi. Wafelki na lody będziesz mógł znaleźć na blacie, podczas gdy parki rozrywki z mieniącym się w słońcu morzu będą pokazane w tle. Są tutaj trzy gałki o różnych smakach i są one położone jedna obok drugiej, oraz a niektóre z nich będą mieć na sobie zabawne dodatki. Jeśli klikniesz na przycisk obrotu, rozpoczniesz rozgrywkę, przycisk śmignie Ci przed oczami, a cały proces będzie mógł rozpocząć się ponownie. Ta gra hazardowa może okazać się wręcz hipnotyzująca dla wielu graczy i będziesz mógł się rozproszyć patrząc na jej design.

Symbole gry

Kiedy tylko uda Ci się trafić na wygrywającą kombinację, gałki lodów zaczną podskakiwać i na ekranie mogą pojawić się różne ilości. W tle usłyszysz relaksujące dźwięki, które staną się intensywniejsze kiedy rozpoczniesz już rozgrywkę. Jeśli uda Ci się zdobyć trzy gałki symbolu bonusowego, słowa eksplodują na bębnach i zakomunikują Ci, że udało Ci się zdobyć pięć darmowych obrotów. Następnie na ekranie pojawią się dwa balony, które nieść będą waflowe koło fortuny z mnożnikami.

No comments

Leave a Reply