Menu

Spartus

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Spartus

Maszyna do Gier Spartus Online Za DarmoSpartus, maszyna do gry, posiada 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Ta gra hazardowa posiada najnowsze cechy maszyn do gry 360 dolarów wraz z rozwijającymi się dzikimi znakami i darmowymi obrotami. Można rozpocząć na niej rozgrywkę z 25 funtami za każdy obrót, a główna nagroda wynosi aż 5,000x razy Twojego zakładu za wygrywającą linię. Jednakże, maksymalna nagroda w monetach to aż 186,400 monet jeśli udało Ci się zdobyć zwiększoną wypłatę podczas trwania rundy darmowych obrotów.

Maszyna do Gier Spartus Online Za Darmo

 

Konsola z której będziesz korzystać podczas rozgrywki na tej maszynie do gry może wyglądać zniechęcająco, ale jeśli przyzwyczaisz się do jej przycisków, wszystko stanie się łatwe. Niezależnie od tego, jaką inwestycję gracz zadecyduje się zrobić w tej maszynie do gry, może on wygrać nagrodę wynoszącą 5,000x razy Twojego zakładu za każdą wygrywającą linię, a zdobywa się ją za pomocą dopasowania 5 spartańskich wojowników, wraz z pewnym zasięgiem mniejszych wypłat, które dostępne są z jakąkolwiek kombinacją trzech identycznych symboli. Środek tych bębnów może pozwolić Ci zdobyć rozwijające się dzikie znaki, a one z kolei mogą rozrosnąć się w celu wypełnienia całej kolumny, co może pomóc Ci stworzyć wygrywającą kombinację, aby zwiększyć Twoje wygrane.

Symbole gry

Jeśli chodzi o dźwięki i grafikę tej maszyny do gry, Spartus jest niezwykłym automatem. Nawet jeśli motyw starożytnych gier może być całkiem prosty i częsty, został on tutaj dobrze wykonany, wraz z kompletnym zestawem unikalnych symboli, efektów dźwiękowych, animacji oraz dramatycznej muzyki w tle, która jest całkiem przyjemna.

Ta maszyna do gry nie polega na symbolach kart, jednak korzysta ona z kolorowych klejnotów dla znaków o niższej wartości. Cztery typy masek są tutaj bogatszymi symbolami, podczas gdy złota głowa konia jest rozwijającym się dzikim symbolem, a głównym bonusowym symbolem jest słowo Spartus.

No comments

Leave a Reply