Menu

Red Cliff

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Red Cliff

Maszyna do Gier Red Cliff Online Za DarmoDarmowa gra Red Cliff jest grą, która bazuje na decydującym starciu, które dziać się będzie w dynastii Had, kiedy to zjednoczone siły Sun Quan oraz Liu Bei walczyły. To niesamowite wydarzenie teraz można zobaczyć na ekranie, aby każdy mógł się nim cieszyć, w formie maszyny do gry.

Maszyna do Gier Red Cliff Online Za Darmo

 

Ta gra hazardowa oferuje 25 wygrywających linii i 5 bębnów. Mnożnik może podnieść Twoje wygrane, które sięgnąć mogą aż 250x razy. Inną cechą jest zdobycie specjalnego wydarzenia losowego takiego jak raniące uderzenie, dziki cios oraz łupiące trafienie. Te elementy mogą przynieść ze sobą dziki znak, a to doprowadzi gracza do wielkich wygranych. Specjalnymi cechami w grze są –

Darmowe obroty: Zdobycie 3 lub więcej bonusowych znaków ikony tarczy będzie aktywować 3 darmowe gry. Podczas trwania darmowej rundy, symbol miecza będzie mnożyć wygrane przez 250x razy i zależeć to będzie od tego, który symbol tarczy wylosował gracz.

Losowe wydarzenia: Z każdym obrotem, jest spora szansa na zdobycie losowego wydarzenia które aktywowane będzie niespodziewanie.

Cleave Hit, czyli łupiące trafienie, pojawi się kiedy miecz trafi na trzy symbole w pionowym ustawieniu i to zastąpi je korzystając z dzikiego symbolu. Savage Blow, czyli dziki cios, pojawi się kiedy miecz przetnie 3 symbole i zastąpi je korzystając z dzikiego symbolu.

Symbole gry

Kiedy rozpoczniesz już obracanie bębnami w tej maszynie do gry, wtedy znajdziesz się w samym środku potężnej bitwy Starożytnych Chin. Ta gra hazardowa posiada również w sobie atmosferę Gry o Tron. Symbole jakich możesz się spodziewać w tej maszynie to herosi podczas walki. Ten automat do gry nie jest w całości tylko o grze, ale też zabiera graczy na podróż w tą bezcenną epokę.

No comments

Leave a Reply