Menu

Princess of Birds

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Princess of Birds

Maszyna do Gier Princess of Birds Online Za DarmoMaszyna do gry Princess of Birds jest grą hazardową stworzoną przez Platipus Gaming, a jej motywem są ptaki. Ten automat do gry posiada niezwykle piękne symbole, które posiadają świetne detale pokazujące różne typy ptaków. Animacja, jakiej tutaj użyto, jest na najwyższym poziomie, a sama maszyna posiada ilość szybkiej rozgrywki. Bonusy w tej maszynie do gry dodają sporą ilość zabawy i rozrywki, a gracze będą czekać niecierpliwie na wielkie wygrane. Ten automat jest dość zabawny i z pewnością skieruje na siebie uwagę niemalże każdego gracza.

Maszyna do Gier Princess of Birds Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry bazuje na 20 wygrywających liniach, 3 rzędach, a także 5 bębnach. Odpowiednia wielkość zakładu waha się między 0.20 aż do 20 za każdy obrót. Zakład może też być łatwo dopasowany od 0.1 aż do 1 dolara. Po ustawieniu wszystkiego, gracz może skorzystać z oferowanej funkcji automatycznej rozgrywki, aby bębny obracały się samodzielnie. Aby ustawić rozgrywkę na szybsze tempo, użytkownicy mogą aktywować tryb turbo.

Symbole gry

Najniżej opłacanym symbolem w tej maszynie do gry są symbole z kart do gry. Zaraz później zobaczysz różne symbole ptaków, oraz symbol samej królowej, która jest najwyżej opłacanym symbolem w tej grze hazardowej. Ten automat posiada także bonusowy znak i dziki symbol.

Dzikie symbole w tej maszynie do gry pojawiają się tylko na bębnie 2 aż do 5 i mogą one zastąpić inne znaki z wyjątkiem bonusowego. Najlepszą cechą tej gry hazardowej jest opcja ponownego obrotu. Może ona zostać aktywowana dzięki dopasowaniu znaków. Identyczne symbole, aktywowane ponownie, zostaną zatrzymane na swoim miejscy, aby zaoferować więcej darmowych obrotów.

No comments

Leave a Reply