Menu

Mr Money Maker

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Mr Money Maker

Maszyna do Gier Mr Money Maker Online Za DarmoNawet jeśli niektóre z maszyn do gry ukrywają swoje wewnętrzne cele i mogą próbować chować się pod płaszczykiem wymykających się piratów, wybuchających balonów i zbierania kolorów tęczy. Gra hazardowa Mr Moneymaker nie będzie ukrywać niczego takiego przed Tobą i kiedy już rozpoczniesz rozgrywkę, zobaczysz, że wszystko w niej jest o zdobywaniu milionów.

Maszyna do Gier Mr Money Maker Online Za Darmo

 

Jeśli chcesz zdobywać pieniądze w tej maszynie do gry, powinieneś wiedzieć, że musisz zacząć od obracania 5 dostępnymi bębnami, aby spróbować trafić na wygrywającą kombinację na aktywnych, wygrywających liniach.

Podczas rozgrywki zobaczysz seksowną supermodelkę, nowiutki jacht, piękną willę i drogi samochód. Bębny będą położone na stiuku wraz z wyłożonym czerwonymi kafelkami pałacem. Stalowa brama otworzy się w celu powitania Twojej limuzyny, szybującej po wjeździe. Będziesz mógł zobaczyć swoją wymarzoną rezydencję, swoją ekipę i swojego pada. Symbole w tej grze hazardowej to między innymi wartości z kart do gry, czyli A, Q, K i J. Symbolami związanymi z motywem będzie szofer z czarną czapką, karty kredytowe, mnóstwo dolarów i luksusowy złoty zegarek.

Cechy gry

Ta maszyna do gry oferuje 20 wygrywających linii i jest to możliwe, aby aktywować każdą jedną z nich, jeśli tylko czujesz się szczęściarzem. Możesz rozpocząć rozgrywkę z mniejszą liczbą jeśli tylko będziesz chciał, a i tak możesz dobrać się do większych wygranych. Poziom zakładu zaczyna się od 0.1 aż do 2.0 i kiedy aktywujesz opcję MAX BET dodany dla Twojej wygody i komfortu, Twój zakład automatycznie ustawi się na największy. Znajdziesz też również opcję automatycznej rozgrywki wraz z możliwością wyłączenia muzyki, jednak bez efektów dźwiękowych. Jeśli Ci się spieszy możesz kliknąć i przytrzymać strzałkę startu na jedną sekundę, abyś mógł aktywować opcję szybkiej rozgrywki.

No comments

Leave a Reply