Menu

Las Vegas

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Las Vegas

Maszyna do Gier Las Vegas Online Za DarmoMaszyna do gry Las Vegas jest grą hazardową, której motywem jest tytułowe Las Vegas i została ona stworzona przez firmę PlayPearls. Jest to możliwe, aby stworzyć sensacyjną atmosferę w swoim mieszkaniu, lub też w innych miejscach, i doświadczyć wszystkiego, co chciałbyś doświadczyć.

Maszyna do Gier Las Vegas Online Za Darmo

 

Ta gra hazardowa bazuje na 5 bębnach oraz 20 wygrywających liniach i oferuje ona wesołość i zabawę, które będą wyraźnie widoczne na ekranie maszyny. Tło tego automatu do gry pokazywać będzie neonowe kowbojki, które pokazane będą na ciemnej, niebieskiej linii horyzontu. Znajdziesz tutaj również Elvisa, który jest typowym przykładem w placówce Las Vegas.

Symbole gry

Ta maszyna do gry przyniesie na ekran wszystko, czego mógłbyś oczekiwać i co chciałbyś zobaczyć aby cieszyć się rozgrywką. Ta gra hazardowa oferuje 11 ikon i każda z nich posiada coś, co wraz z nią jest podpisane i nie jest to absolutnie nic złego dla kogoś, kto rozpocznie rozgrywkę w tej kasyno grze.
Prowokująca, naga kobieta w długiej limuzynie będzie wypłacać najmniejszą wartość i to kokieteryjne połączenie może nagrodzić Cię 3 kredytami, podczas gry sama limuzyna jest więcej warta.

Ikona Las Vegas sama w sobie jest jedną z bardziej wartościowych ikon, jakie możesz znaleźć wśród innych na tych bębnach i jest ona warta aż 200 monet za zdobycie 5 z nich. Elvis jest kolejną z najbardziej pożądanych ikon, ponieważ jeśli uda Ci się zdobyć 5 na bębnach, zostaniesz nagrodzony 100 kredytami.
Ta maszyna do gry posiada kilka specjalnych cech, którymi są dzikie znaki oraz bonusowe symbole.
W tej grze hazardowej, zakład będzie wahać się między 0.10 aż do 2 kredytów. Oznacza to, że możesz postawić maksymalnie 40 monet w zakładzie. Możesz więc śmiało stwierdzić, że zakład w tym automacie do gry wcale nie jest zbyt wysoki dla wielu graczy.

No comments

Leave a Reply