Menu

Lady of the Moon

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Lady of the Moon

Maszyna do Gier Lady of the Moon Online Za DarmoLady of the Moon jest kolejną maszyną do gry, która bazuje na motywie starożytnych Chin. Ta opowieść jest w całości o pięknej Królowej, która skusiła się na zjedzenie magicznego zioła i zyskała wieczne życie za pomocą stania się Boginią Księżyca. Ta gra przynosi do Ciebie tą opowieść i aby wygrać, Ty jako użytkownik powinieneś zbierać poszczególne postacie oraz artefakty związane z tą piękną opowieścią.

Maszyna do Gier Lady of the Moon Online Za Darmo

 

Ta gra jest ulokowana na naprawdę pięknym tle maszyny i reprezentuje ono znakomity krajobraz gór Chińskich podczas czarującej nocy. Znakomity księżyc w pełni będzie rzucać swoje światło na wysoką górę, która przykryta jest chmurami i drzewami, oraz tajemniczą mgłą błąkającą się w niektórych miejscach tej sceny. Tradycyjna muzyka z Chin będzie rozbrzmiewać, podczas gry bębny będą się obracać, a wszystko to tworzy ogólną atmosferę tej maszyny do gry.

Ta gra oferuje unikalną szansę dla swoich użytkowników, aby mogli dopasować swoje doświadczenie, jednak z drugiej strony nie wymaga to wielu zmian w ustawieniach. Przyciski komend znajdują się zaraz po prawej od bębnów maszyny. Możesz użyć niektórych z przycisków aby ustalić i wybrać swój zakład dla każdej z wygrywających linii lub wartość monety. Ta gra posiada 13 stałych wygrywających linii, które znajdziesz na pięciu obracających się bębnach. Wygrywające kombinacje symboli w tej grze, które wylądują na wygrywającej linii aktywują odpowiednią wypłatę nagrody pieniężnej, która natychmiast zostanie dodana do kredytów.

Symbole na tej maszynie do gry mogą zostać podzielone na dwie grupy i każde z nich zauważalnie pochodzą z tej chińskiej legendy. Pierwsze cztery symbole to miecz, łuk, topór oraz śmiertelnik. Są one specjalnymi rzeczami i są one warte wystarczającą ilość pieniędzy. Innymi symbolami są Królowa, Łucznik, Wojownik oraz Królik, które podnoszą wygrane gry na zupełnie inny, wyższy poziom.

No comments

Leave a Reply