Menu

Jade Emperor

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Jade Emperor

Maszyna do Gier Jade Emperor Online Za DarmoMaszyna do gry Jade Emperor jest grą hazardową dostępną na stronie Playtech i bazuje ona w pewnym sensie na Starożytnych Chinach. Ten automat do gry jest podstawowy i posiada tylko jedną specjalną cechę. Nawet jeśli główna nagroda jest naprawdę niezła, wcale nie jest łatwo się do niej dostać. Ta maszyna bazuje na 20 wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Maksymalna nagroda jaką możesz zdobyć wynosi 250,000; dziki znak to logo gry, podczas gdy bonusowy symbol to smok.

Maszyna do Gier Jade Emperor Online Za Darmo

 

Symbole w tej maszynie do gry zawierają śmiejącego się błazna, wojownika, kobietę, Jadeitowego Cesarza oraz logo gry. Innymi symbolami w tej grze są niebieski znak, czerwony znak, biały znak oraz zielony znak.

Maksymalny zakład jaki można postawić na linię to 25 dolarów i będzie on pomagać graczom którzy chcą zdobyć główną nagrodę. Minimalny zakład jaki można postawić w tej maszynie do gry to 1p. Jest to najniższy możliwy zakład, jaki można w tej grze ustawić. Jeśli gracz postanowi ustawić zakład na możliwie największy, 25, na 20 wygrywających liniach, wtedy będzie on wynosić 500 za każdy obrót.

Kiedy gracz zdobędzie bonusowy symbol na pierwszym i piątym bębnie w tym samym czasie, wtedy aktywuje on bonusową rozgrywkę. Kiedy gra się aktywuje, wtedy gracz będzie musiał wybrać jedną spośród sześciu lampionów w celu otworzenia darmowych obrotów. Po tym, będzie miał do wyboru otworzyć sześć skrzyń ze skarbami aby dostać mnożnik. Darmowe obroty mogą zostać aktywowane ponownie za pomocą zdobycia kolejnych bonusowych znaków na pierwszym i piątym bębnie.

No comments

Leave a Reply