Menu

Hell Mania

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Hell Mania

Maszyna do Gier Hell Mania Online Za DarmoMaszyna do gry Hell Mania zabierze Cię ze sobą do ognistego podziemnego świata.

Maszyna do Gier Hell Mania Online Za Darmo

 

Ta gra hazardowa może pomóc Ci zdobyć wystarczającą ilość wygranych, jeśli uda Ci się zdobyć na bębnach wysokiej wartości symbol, czyli ikonę demona, którą znajdziesz podczas obracania 5 bębnami tej gry. Główna nagroda w tym automacie do gry wynosi aż 500x razy Twojego postawionego zakładu i stanie się to, kiedy sam Diabeł stworzy wygrywającą kombinację. Minimalny zakład w tej maszynie do gry to 0.20 i jest to odpowiedni start, jeśli chcesz już zacząć obracać bębnami. Darmowa wersja demonstracyjna jest dostępna dla tych graczy, którzy chcieliby najpierw wypróbować swoje obroty i sprawdzić, jakie nagrody uda mu się wygrać.

Tło w tej maszynie do gry pokazywać będzie kryptę oraz lawę, a same bębny będą mieć w sobie szatańską atmosferę. Ten automat do gry posiada również ramkę, która jest stworzona z metalu.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry zawierają między innymi karty do gry czyli A, K, Q, J oraz 10. Symbole związane z motywem tej gry hazardowej posiadają unikalny styl. Są tutaj kielichy, trójząb, fioletowy krzyż, symbol pentagramu oraz serce diabła. Sam Lucyfer we własnej osobie jest najwyżej opłacanym symbolem w tej grze.

Ta maszyna do gry posiada przepiękny symbol diablicy, który jest w tej grze dzikim znakiem i będzie pomagać skompletować wygrane na liniach, jeśli uda jej się zapełnić dziury między pasującymi do siebie symbolami i zmieni kombinację na wygrywającą, na wysoko płacącej linii. Jeśli na ekranie pojawi się wybuch ognia, wtedy diablica pojawi się w ciasnym, seksownym kostiumie i delikatnie się poruszy, a na bębnach jako dziki znak rozwinie się.

No comments

Leave a Reply