Menu

Gangster City

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

User Rating: Be the first one !

Game Details

Gangster City

Maszyna do Gier Gangster City Online Za DarmoMaszyna do gry Gangster City uchwyciła ducha nielegalnego przemysłu podziemnego z lat 1920. Jeśli chodzi o złapanie tego motywu, PlayPearls stworzyło grę hazardową, aby ludzie mogli cieszyć się kryminalnym życiem nocnym miasta. Ten automat do gry oferuje 15 wygrywających linii oraz 5 bębnów.

Maszyna do Gier Gangster City Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry wypełniona jest wieloma ikonami i pozwoli Ci ona zgadywać, lub też zbliżać się do całkowitej sumy. Ta gra hazardowa posiada w sobie retro atmosferę. Automat ten jest pełen finezji wraz z bonusowymi rundami, które są w stanie sprawić, że wstrzymasz oddech w oczekiwaniu i właśnie one stanowią nieodłączną pochwałę użytkowników dla tego gatunku, dzięki wprowadzeniu swoich innowacji w rozgrywkę.

Ta maszyna do gry posiada tryb demonstracyjny, jednak dla graczy, którzy będą chcieli rozpocząć rozgrywkę z prawdziwymi pieniędzmi, mogą oni postawić 0.10 na każdą jedną z 15 wygrywających linii. Będziesz mógł też zwiększyć ten zakład, aby podnieść opcję hazardową, wraz z maksymalnymi 2.00 kredytami, co prowadzi do całkowitego zakładu 30.00.

Jeśli chodzi o dopasowanie wygrywających linii, będziesz musiał użyć stylizacji która udawać będzie beczkę z broniami, a tam zobaczysz wielokolorowe liczby z których powinieneś skorzystać. Będziesz mógł też kliknąć na tą wygrywającą linię z jaką będziesz chciał grać, a numer sam się ustawi.

Ta maszyna do gry nie posiada opcji automatycznego obrotu i może to sprawić, że będziesz czuć się w pewien sposób ograniczony, a rozgrywka powolna, w szczególności, jeśli lubisz korzystać z tej funkcji.

Podczas rozgrywki pojawić się może bonusowa gra, jest ona niezwykle zabawna i będziesz musiał zorganizować swój własny napad, aby zdobyć wygraną. Żeby to osiągnąć, jako gracz, będziesz musiał trafić na trzy symbole sejfu i nawet jeśli brzmi to bardzo prosto, pamiętaj, że nie pojawiają się one zbyt wiele razy.

No comments

Leave a Reply