Menu

Fish and Chips

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Fish and Chips

Maszyna do Gier Fish and Chips Online Za DarmoFish & Chips, maszyna do gry, posiada 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Oceany oraz morza tej planety są jeszcze nie do końca zbadane. Są one wypełnione wieloma tajemniczymi kreaturami, oraz bogactwami, które muszą jeszcze zostać odkryte. Gra ta zaprasza graczy do nabrania powietrza w płuca i zanurkowania pod powierzchnią wody, aby spróbować odkryć tą część świata, która wciąż jest tajemnicą. Kiedy już wrócisz spod wody, Twoje kieszenie będą wypełnione wystarczającą ilością podwodnych bogactw.

Maszyna do Gier Fish and Chips Online Za Darmo

 

Fish & Chips, kasyno gra, jest wciągającą grą hazardową i dzieje się ona na dnie morza. Gracze będą otoczeni przeróżnymi podwodnymi zwierzętami i innymi kreaturami. Ekran w tej maszynie do gry wygląda tak, jakby był zanurzony, a falująca w każdym kierunku woda będzie odbijać piękne światło słoneczne. Przezroczyste bębny tej gry, wraz z przyciskami, sprawią, że będziesz chciał nacieszyć wzrok i popodziwiać rafę koralową oraz rozbity statek, który leży w pewnej odległości od obrotów.

Symbole w grze

Symbole w maszynie do gry Fish & Chips są połączeniem klasycznych znaków oraz oryginalnych kreatur. As, Król, Dama, Walet oraz 10 są tutaj dostępne na bębnach i mogą one aktywować nagrody pieniężne zaczynając od 4 i idąc aż do 125 kredytów. Inne symbole w tej maszynie do gry zawierają takie rzeczy jak rozgwiazda, kotwica, mapa skarbów, uśmiechający się krab trzymający banknoty. Te specjalne symbole mogą stworzyć wygrywającą kombinację, która będzie sięgać aż do 1000 kredytów.

Wygrywające linie w tej maszynie do gry są stałe, a symbole będą pojawiać się na bębnach i mogą one aktywować nagrody pieniężne podczas rozgrywki. Możesz ustawić zakład używając przycisków góra oraz dół.

No comments

Leave a Reply