Menu

Dice Rush

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Dice Rush

Maszyna do Gier Dice Rush Online Za DarmoMaszyna do gry Dice Rush może wyglądać na zwykła, konwencjonalna maszyna owocowa z 3 bębnami, jednak zawiera ona w sobie unikalne cechy, jakich nie znajdziesz w żadnym innym miejscu. Te unikalne bonusy czekają na Ciebie, abyś je aktywował, dzięki czemu zapewnią Ci one niezwykłe doznania. Bazowa gra będzie wymagać od gracza układania owocków na bębnach, aby dobrać się do wygrywającej kombinacji, zamieniającej się w bonus rund darmowych obrotów.

Maszyna do Gier Dice Rush Online Za Darmo

 

Sama maszyna do gry posiada normalny układ stworzony z 5 wygrywających linii z 3 liniami poziomymi, na 3 rzędach na ekranie. Zakład zaczynać się będzie od 0.20 i jego maksymalny limit wynosić będzie aż 100.00. Jednakże, gracz może również skorzystać z trybu demonstracyjnego, który jest darmową wersją rozgrywki.

Symbole gry

Symbole, jakich możesz się spodziewać na bębnach tej maszyny do gry, to klasyczna szczęśliwa siódemka, znak BAR, oraz symbole owocków. Tabela wypłat w tej grze hazardowej pokaże Ci jak wiele możesz zdobyć wygranych z każdą wygrywającą kombinacją różnych symboli. Cytryny oraz wiśnie wypłacają najmniejszą stawkę. Winogrona i śliwki to kolejne z nisko opłacanych symboli, a najwyżej opłacanym znakiem w tej maszynie jest arbuz. Symbol BAR to również klasyczny symbol, jakiego będziesz się spodziewać na bębnach tej gry. Kostka do gry aktywować będzie rundę darmowych obrotów, jako, że działa on jako symbol bonusowy. Ta maszyna do gry cechuje się również bonusową rozgrywką, gdzie symbole będą układać się na liniach przecinających się w ilości 27. To zwiększy szansę na zdobycie wygranych, ale kostka do gry zniknie z ekranu. Oznacza to, że gracz nie będzie mógł ponownie aktywować rund darmowych obrotów.

No comments

Leave a Reply