Menu

Devils Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Devils Fruits

Maszyna do Gier Devils Fruits Online Za DarmoMaszyna do gry Devil’s Fruits jest grą hazardową o kuszeniu Adama i Ewy, które opowiada o tym jak spróbowali oni zakazanego owocu w ogrodach Edenu. Ten automat do gry od Casino Technology przypominać będzie o atmosferze retro, gdzie temperatura będzie rosnąć tak długo, aż nie wybije z termometru, a sam szatan przybierze ludzką formę po to, aby zwiększyć pożądanie zaświatów. Piękna diablica w tej maszynie do gry jest niezwykle użyteczna, jako że jest ona dzikim znakiem i działać będzie jako mnożnik Twoich wygranych, a także będzie mogła zamienić wszystkie inne symbole.

Maszyna do Gier Devils Fruits Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry bazuje na 3 bębnach oraz 5 wygrywających liniach. Gracz będzie mógł postawić swój zakład zaczynając od kliknięcia ikony ustawień, a później od przyciskania odpowiednich liczników zakładu w miejsce gry. Kiedy już wartość monety zostanie ustawiona, sam zakład może wynosić od 25 kredytów aż do 250 kredytów.

Ta maszyna do gry stworzona została za pomocą grafiki 3D i przyciąga ona wielką ilość graczy, którzy potrzebują rozgrywki na wysokiej jakości maszynie. Bębny bazują na przepysznych, soczystych kawałkach owoców i jest to coś niesamowicie dobrego, jako że diabeł chce kusić ludzi za pomocą właśnie owoców. Symbole w tej grze hazardowej zawierają wiśnie, śliwki i pomarańcze. Innymi są pojedyncze, podwójne i potrójne znaki BAR wraz z dzwonkami które lśnią najlepszym złotem. Trójząb diabła wraz z siódemkami kompletują symbole maszyny. Najwyżej opłacanym symbole są siódemki, ale najczęstszymi są znaki BAR. Gracz będzie mógł skorzystać z opcji automatycznej rozgrywki, od 5 obrotów aż do 1000 obrotów. Po zdobyciu wygranej, użytkownik będzie miał szansę na podwojenie swoich nagród za pomocą mini-gry hazardowej.

No comments

Leave a Reply