Menu

Cash Spell

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Cash Spell

Maszyna do Gier Cash Spell Online Za DarmoJeśli tylko lubisz magię, w takim razie ta maszyna do gry stworzona przez PlayPearls jest idealną grą hazardową dla Ciebie. Jest ona zabawna, dziwaczna i słodka, wszystko w jednym, ale jest też ona wypełniona czarodziejami, czarownicami oraz przedmiotami z których tamci korzystają w swoim rzemieślnictwie.

Maszyna do Gier Cash Spell Online Za Darmo

 

Atmosfera w tej maszynie do gry jest kreskówkowa. Będziesz mógł nawet zobaczyć w niej szereg wyeksponowanych, przeróżnych magicznych przedmiotów takich jak sowy które świstać będą na bębnach, księgi czarów, czarowników i czarownice. Jest tutaj też asortyment literek, które reprezentować będą karty do gry. Muzyka w tle tej gry hazardowej jest bardzo delikatna, lekka i hipnotyzująca. Pomoże ona przenieść się graczom w inne, magiczne miejsce, w zupełnie innym czasie, idealne dla kogoś, kto wierzy w magię.

Największa wygrana w tej maszynie do gry jest oferowana przez czarodzieja, który wygląda jak gnom i zapewnia ona aż 1500 monet dla każdej osoby, która postawi maksymalny zakład i uda się jej dopasować do siebie pięć symboli. Przed rozpoczęciem rozgrywki w tej grze hazardowej, dobrze byłoby sprawdzić tabelę wypłat, aby zobaczyć jak dużo możesz wygrać w zależności od tego, jak duży jest Twój zakład. Aby zdobyć więcej wygranych, będziesz musiał zresetować zakład i powrócić do zakładki z tabelą wypłat, aby dostać zaktualizowane informacje. Żaba w kapeluszu czarodzieja jest bonusowym znakiem i będzie on zapewniać darmowe obroty.

Cechy gry

Ta maszyna do gry bazuje na 25 wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Rozgrywka w tej grze hazardowej może zostać zmieniona za pomocą ponumerowanych przycisków po każdej stronie bębnów i dzięki nim będziesz mógł ustawić odpowiedni numer. Ta kasyno gra pozwala na postawienie zakładu jednej monety na każdą z wygrywających linii, a wartość tej monety wahać się będzie między 0.10 aż do 2.00.

No comments

Leave a Reply