Menu

Bell Wizard

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

User Rating: Be the first one !

Game Details

Bell Wizard

Maszyna do Gier Bell Wizard Online Za DarmoZaczarowane lasy to coś tajemniczego. W literaturze opisywane są jako dzikie miejsca, gdzie wszystko może się zdarzyć. Jest to idealny motyw dla automatu do gry, który zapewnia szaloną i pasjonującą przygodę. Tematyką tej atrakcyjnej dla oczu 5-bębnowej gry z 9 liniami wypłat od Wazdan jest magiczny, baśniowy świat.

Tło migoczące światełkami wprowadza magiczną atmosferę, a dźwięki są spokojne, ale nie monotonne. Animacje są szczegółowe, a symbole pięknie zaprojektowane.

Maszyna do Gier Bell Wizard Online Za Darmo

 

Do symboli tego automatu online od Wazdan należą wiśnie, śliwki, gruszki, pomarańcze, arbuzy, błazen, czarodziej i dzwonki, a wszystkie zostały pięknie zaprojektowane. Motywem jest zaczarowany las, a symbolem Wild błazen, który pojawiając się na bębnach zwiększa szanse na wygrane. Symbolem scatter są dzwonki, które aktywują darmowe spiny. Trafienie 3 symboli dzwonków aktywuje 10 spinów, 4 – 15, a 5 dzwonków to aż 20 darmowych spinów. Pojawienie się czarodzieja na środku bębnów podczas darmowych spinów podwaja wygraną.

No comments

Leave a Reply