Menu

Lucky Blue

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Lucky Blue

Darmowy Automat do Gier Lucky Blue OnlineMaszyna do gry Lucky Blue jest grą hazardową na stronie internetowej BGaming i bazuje ona na życiu w oceanie. Życie podwodne znane jest z bycia spokojnym, relaksującym i bardzo kojące dla ludzi. Właśnie dlatego deweloperzy pomyśleli o tym, jako o odpowiednim motywie dla gry hazardowej. Tło tej maszyny do gry jest oczywiście pełnie odcieni niebieskiego. Wszystko w niej będzie dziać się na 9 wygrywających liniach i 5 bębnach. Kiedy już rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie do gry, zatopisz się w ciemno niebieskim otoczeniu wodnym i jeśli dasz radę unieść się z powrotem na powierzchnię, wtedy staniesz się bogaty poza swoje wyobrażenie.

Darmowy Automat do Gier Lucky Blue Online

Cechy gry

Jeśli jesteś już weteranem maszyn do gry, zobaczysz, że gra nie jest do końca najważniejsza. Jednakże, jeśli jesteś nowym graczem jeśli chodzi o gry hazardowe, wtedy ułatwieniem dla Ciebie będzie fakt, iż wygrywające linie są tutaj stałe i nie da się ich zmienić. Nie będziesz musiał też bać się o zbyt wysokie stawki zakładów, jeśli nie masz zbyt wielu pieniędzy do przeznaczenia na grę, ponieważ zakłady zaczynają się od 0.09 aż do 9 dolarów.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry przypomną Ci z pewnością o podwodnym życiu. Zobaczysz tutaj ciekawe żółwie, kolorowe rozgwiazdy, rozbrykane koniki morskie, kraby oraz inne podwodne kreatury. Krab w tej maszynie do gry jest najwyżej opłacanym symbole, wraz ze stalową kotwicą. Zatopiony skarb w skrzyni jest pełny złotych sztabek i jest to symbol dziki tej maszyny do gry. Dziki znak w tej grze hazardowej jest naprawdę bardzo potężny i może on zastąpić regularne symbole, a w tym samym czasie podwoić Twoją wygraną. Za zdobycie pięciu dzikich znaków, będziesz mógł otworzyć nagrodę główną, która wyniesie aż 5,000 monet. Cztery z pięciu kombinacji będzie zapewniać Ci 1,000 monet. Bonusowy znak tej maszyny do gry to rekin. Za zdobycie trzech rekinów, będziesz mógł aktywować bonusową rundę aż 15 darmowych obrotów.

No comments

Leave a Reply