Menu

Horror Castle

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Horror Castle

Ta maszyna do gry online posiada całkiem straszny motyw rodem z horroru, który stał się popularny w świecie gier hazardowych i jest na to dobry powód. Każdy, kto lubi tego typu gry wie, że mogą one natychmiastowo podnieść Twój poziom adrenaliny, a ta maszyna do gry zrobi to dzięki swojej zaskakującej, groźnej muzyce oraz strasznym symbolom. Maszyna do gry The Horror Castle została stworzona przez Fugaso i będzie ona podążać za strasznym motywem. Ta gra hazardowa prezentuje straszną grę stworzoną w lekkim i kreskówkowym stylu.

Kasyno Gra Horror Castle Online Za Darmo

 

Motywem tej maszyny do gry jest Halloween i powinieneś spodziewać się takich symboli, które z pewnością będą Ci się z tym motywem kojarzyć. Są tutaj pająki, duchy, czaszki, dynie i czarne koty. Po bokach każdego z bębna zobaczysz zielone potwory, które mają na głowach pomarańczowe dynie. Nawet jeśli przynosić one będą ogólną atmosferę tej grze hazardowej, symbole będą grać sporą rolę w podstawowej rozgrywce.

Nawet jeśli istnieje wiele innych gier, które bazują na tej samej idei, fani maszyn do gry o motywie Halloween z pewnością pokochają ten automat.

Cechy gry

Ta maszyna do gry bazuje na 5 bębnach, 25 wygrywających liniach. Będziesz mógł zobaczyć też przyjemną grafikę wraz z najlepszą muzyką, która akompaniować będzie Twojej rozgrywce, a także oferuje dobre i ciekawe bonusy. Nawet jeśli Fugaso może być jedną z większych nazw jakie będziesz mógł znaleźć online, firma ta daje radę utrzymywać się wysoko na rynku konkurencyjnym.

Ta maszyna do gry zawiera specjalny bonus, w którym potwór zdejmie swoją głowę i rzuci ją w stronę rozgrywki w losowy sposób. Wraz z tym bonusem, dziki znak w tej maszynie do gry stanie się lepiący i będzie on tam obecny do następnego obrotu.

No comments

Leave a Reply