Menu

At The Copa

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

At The Copa

Darmowy Automat do Gier At the Copa OnlineMiała na imię Lola i była showmenką. Betsoft wyniósł automaty do poziomu niespotykanego do tej pory. 30 linii wypłat, 5 bębnów, bonusy, grafika 3D i animacja dają efekt wow i sprawią, że będziesz tańczyć cha cha! Grając w ten automat szybko złapiesz podstawowe kroki wszystkich tańców latynoamerykańskich, podczas gdy Twój partner tańczy obok, kiedy Ty grasz.

Symbol Wild w grze może poszerzyć się tak, aby przejąć cały bęben. Jest też opcja typowania stosu żetonów i podwojenia wygranej po szczęśliwym zakręceniu. 3 lub więcej symboli Tańczącego Buta wyzwalają rundę darmowych zakręceń. Przed rozpoczęciem zakręcenia, należy wybrać partnera dla tańczącej przy bębnach damy, która również jest symbolem Wild. Podczas rundy darmowych zakręceń można zyskać losowy mnożnik wahający się w przedziale od x2 do x10.

Darmowy Automat do Gier At the Copa Online

 

W bonusowej rundzie można obejrzeć zawody taneczne oraz wygrać pieniądze, jeżeli obstawiło się wygranego partnera do tańca. Do wygrania są również 3 jackpoty. Jeżeli trafi się na bębnach Red Hot Chili Pepper, wówczas wygrywa się jednego z trzech jackpotów. To naprawdę zabawny automat, który rozśmieszy i roztańczy podczas gry!

Mimo, że automat do gry 3D może wydawać się zbyt wyszukany, to jest jednak standardowy w swoim układzie sterowania. Wybór nominału żetonu; wybierz liczbę linii wypłat oraz żetonów, którymi obstawisz zakład przed zakręceniem. Jeżeli chcesz maksymalnego zakładu, wybierasz przycisk Max bet. Dostępna jest opcja autozakręcenia oraz szansa na grę Podwójnie, kiedy masz wygrywające zakręcenie.

No comments

Leave a Reply