Menu

Jumping Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Jumping Fruits

Darmowa Gra Hazardowa Jumping Fruits OnlineMaszyna do gry Jumping Fruits to gra hazardowa, którą znajdziesz na stronie deweloperów Wazdan. W tej grze hazardowej, owoce nie są już szczęśliwe, ponieważ są one niedoceniane, słabo opłacane lub zbyt często wykorzystywane. Aby walczyć z tym, zorganizowały one protest przeciwko zapalonym hazardzistom.

Darmowa Gra Hazardowa Jumping Fruits Online

Symbole nie są szczęśliwe z tego, że muszą siedzieć spokojnie, znudzone na bębnach maszyny, więc Ci owocowi przyjaciele staną się ożywieni, ich osobowość będzie pięknie błyszczeć, więc rezultaty będą niezwykle interesujące. Wideo maszyna do gry Jumping Fruits jest ostatnią próbą stworzenia klasycznej owocowej gry hazardowej i oferuje ona 27 wygrywających linii, 3 rzędy i 3 bębny. Stworzona ona została za pomocą najnowszej technologii dostępnej na rynku. Owoce wyglądają na wysokiej jakości i oferują niezwykłe doświadczenia.

Cechy gry

Kiedy już włączysz grę Jumping Fruits, zobaczysz, że posiada ona tradycyjny styl kasyno gry online. Układ 3×3 będzie przypominać oryginalne gry w porównaniu do najnowszych wydań. Jednakże, ta maszyna owocowa jest inna i pomoże ona zmienić zdanie tym graczom, którzy uważają, że w klasycznych maszynach nic nowego już nie znajdą. Ta maszyna do gry posiada grafikę 3D i jest to ważna zmiana.

Maszyna do gry Jumping Fruits posiada 13 unikalnych symboli w 3D, 12 owocowych symboli wraz z gwiazdą szeryfa, który trzyma wszystko pod kontrolą podczas rebelii owocków. Każdy z symboli w tej maszynie do gry posiadać będzie swoją własną osobowość i są różne. Zabawne animacje będą ożywiać owoce i pozwolą swoim osobowościom lśnić w pełni. Zobaczysz tutaj cudowne chińskie gruszki, klasyczne arbuzy i wystraszone truskawki z bezczelnymi śliwkami.

Jako, że jest to klasyczna gra, ta maszyna nie posiada zbyt wielu bonusowych znaków.

No comments

Leave a Reply