Menu

Wild Blood

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Wild Blood

Jednoręki Bandyta Wild Blood Online Za DarmoGry z motywem wampirów dzielą się na dwa rodzaje – komediowe, z Drakulą w roli głównej oraz wzorowane na sadze ‘Zmierzch’. Wild Blood należy do tej drugiej grupy.

Jednoręki Bandyta Wild Blood Online Za Darmo

Pierwszą rzeczą w grze, która zwraca uwagę jest oprawa dźwiękowa z biciem serca w tle, które przybiera na intensywności wraz z rozwojem gry, a kombinacji fiolek z krwią towarzyszy odgłos chlapnięcia. Młodzi bohaterowie gry nie są sobowtórami znanych aktorów, a jedynie ich przypominają, dlatego też łatwo rozróżnić poszczególne postacie. Inne symbole w grze to figury karciane, które mają wygląd umazanych krwią.

Gra oferuje dwie rundy bonusowe. Jedną z nich jest runda darmowych spinów, która posiada opcję re spinu oraz rozszerzającego się symbolu Wild. Drugą jest runda pick em, podczas której gracz wybiera pośród fiolek z krwią i odkrywa nagrody.

Automat posiada 15 linii wypłat, na które należy wybrać liczbę oraz wartość żetonów (1-25c na linię), co daje 15c-18.75$ za spin. Dostępna jest również opcja auto play oraz gamble.

Symbolami o najwyższej wartości są wild oraz ciemnowłosy wampir, za których 5 podobizn gracz otrzymuje 2500 żetonów, a za 4 – 500. Symbol Wild zastępuje wszystkie inne z wyjątkiem symbolu scatter oraz symbolu bonusowego. Jeżeli symbol Wild pojawi się na środkowym bębnie wówczas zaczyna się rozszerzać zakrywając 3 rzędy.

Trafienie 5 symboli kobiet wampirów na czerwonym, niebieskim lub zielonym tle to nagrody w wysokości 750, 500 i 250 żetonów. Figury karciane to nagrody niższych wartości.

Symbolem scatter jest logo gry Wild Blood, którego 5 podobizn nagradza mnożnikiem 50x, a 4 – 20x.

Pick em bonus aktywowany jest przez 3 fiolki z krwią, które pojawiają się tylko na 1, 3 i 5 bębnie. Podczas bonusa gracz wybiera spośród wielu fiolek, które skrywają nagrody w postaci żetonów lub darmowych spinów. Podczas darmowych spinów wygrane mnożone są razy 2, a trafienie wampira na środkowym bębnie oraz złotego i srebrnego klejnotu na 2 i 4 bębnie nagradza 5 respinami. Środkowy bęben pozostaje Wild, co oznacza dodatkowe nagrody. Trafienie 2 klejnotów nagradza 2 respinami, a symbole scatter zwiększają szanse na wygranie jeszcze większej liczby spinów.

No comments

Leave a Reply