Menu

Retro Reels Extreme Heat

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

User Rating: Be the first one !

Game Details

Retro Reels Extreme Heat

Jednoręki Bandyta Retro Reels Extreme Heat Online Za DarmoStawka na linię w tym 5-bębnowym automacie z 30 liniami wypłat wynosi 15 żetonów, co daje 112.50 żetonów maksymalnego zakładu. Symbolami są klasyczne owoce, dzwonki oraz jak nazwa gry wskazuje – płonące symbole w postaci barów i siódemek.

Symbolem o najniższej wartości jest wiśnia, za której 5 sztuk gracz otrzymuje mnożnik w postaci 75x stawki zakładu. Kolejnymi symbolami są cytryna i dzwonek z mnożnikiem odpowiednio 100x i 150x. Wartość nagród rośnie, kiedy na bębnach pojawiają się płonące bary, za które gracz otrzymuje mnożnik w postaci 250x stawki zakładu oraz płonące siódemki z mnożnikiem w wysokości 500x stawki zakładu. Siódemki i bary pojawiają się w formie pojedynczej, podwójnej i potrójnej tworząc mieszane kombinacje, które dodatkowo nagradzają.

Jednoręki Bandyta Retro Reels Extreme Heat Online Za Darmo

Symbolem o najwyższej wartości jest symbol dolara, który pełni rolę Wild i zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter pomagając w tworzeniu wygrywających kombinacji. Trafienie 5 symboli Wild nagradza mnożnikiem w wysokości 10 tys.x stawki zakładu. Symbolem scatter jest ikonka z napisem „free spin bonus”. Trafienie 3, 4 lub 5 symboli scatter nagradza 10, 15 lub 20 darmowymi spinami, podczas których wygrane mnożone są x2. Ta darmowa gra posiada opcję „re spin”, która pozwala na spin pojedynczego bębna. Opcja dostępna jest po każdym spinie – wystarczy kliknąć na przycisk „re spin” znajdujący się pod każdym bębnem. Opcja jest dodatkowo płatna, a cena podana jest pod każdym z bębnów. Re spin nie jest dostępny w trakcie darmowych spinów oraz po zmianie stawki zakładu.

No comments

Leave a Reply