Menu

Hungry Shark

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Hungry Shark

Darmowy Automat do Gier Hungry Shark OnlineWoda może być Twoim najlepszym sojusznikiem podczas rozgrywki na innych maszynach do gry, jednak nie jest to prawda w tym przypadku, kiedy rozpoczynasz grę na wideo maszynie do gry Hungry Shark, stworzonej przez Wazdan. Jest to maszyna do gry online, która opowiada o zabójczych stworzeniach, które będą śledzić każdy Twój ruch, przez co Twoje szanse na przetrwanie zmaleją.

Darmowy Automat do Gier Hungry Shark Online

Cechy gry

Ta maszyna do gry została zoptymalizowana tak, aby można było ją włączyć na urządzeniach przenośnych i oferuje wiele specjalnych bonusów, takie jak opcja hazardu, lub też darmowe obroty. Jeśli grałeś już w inne gry hazardowe od tego samego dewelopera, będziesz mógł zobaczyć wiele konkretnych podobieństw.

Ta maszyna do gry bazuje na 10 wygrywających liniach na wodzie, wraz z układem 3×5, który pomoże Ci poczuć rozgrywkę w sposób otwarty i nieskończony. Symbole w tej grze hazardowej bazują na tytule i zobaczysz między innymi normalne symbole z kart do gry, które zostały dodane, ale zostały jak wystylizowane, aby pasować do motywu tej kasyno gry.

Symbole gry

Ta maszyna do gry jest minimalna jeśli chodzi o jej design i nie zobaczysz tutaj wiele różnych ikon.

Jeśli chodzi o opcję hazardową, zostaniesz wrzucony do morza, gdzie nie będzie nikogo innego. Podczas próbowania wędkowania po jedzenie, jeśli nie dopisze Ci szczęście, możesz przez przypadek przywołać rekina. Rekin ten może Cię również zaatakować od tyłu i szybko wciągnąć w nieskończone głębiny oceanu. Jeśli uda Ci się wygrać, zostaniesz zabrany do kolejnych sześciu rund.

Symbole jakich możesz się spodziewać podczas rozgrywki w tej maszynie do gry to symbol białej flagi, broń z flarą oraz sam rekin. Będziesz mieć szansę na wygranie wielkiej nagrody i możesz je wypłacić zanim je stracisz. Bonusowy symbol to kładka.

No comments

Leave a Reply