Menu

Great Book of Magic Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Great Book of Magic Deluxe

Darmowa Gra Hazardowa Great Book of Magic Deluxe OnlineMaszyna do gry Great Book of Magic Deluxe oferować będzie 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Wypłacać ona będzie aż do 5,000 monet za każdą z kombinacji, oraz zawiera kilka bonusowych dodatków, którymi będziesz mógł się cieszyć. Nagroda w tej maszynie do gry może sięgnąć aż do 100,000 monet. Możesz włączyć ją na komputerze, urządzeniach mobilnych takich jak iPhone oraz Android. Zmienność tej gry może zostać również dopasowana.

Darmowa Gra Hazardowa Great Book of Magic Deluxe Online

Cechy gry

Ta maszyna do gry cechuje się tajemniczą muzyką, efektami wizualnymi, magicznymi księgami, zamkami oraz czarodziejami. Są tutaj również bonusy tematyczne które mają skompletować historię oraz dodatkowe wypłaty i nagrody. Podczas rozgrywki będziesz mieć szansę na stworzenie swojej własnej magicznej mikstury i podwoić swoją wygraną. Będziesz mieć też możliwość wyczarowania darmowych obrotów i stworzenia rozwijających się symboli.

Przed rozpoczęciem rozgrywki, będziesz musiał zdecydować o wartości swojej monety, która zaczyna się od 0.01 kredytu. Minimalna wartość z jaką możesz rozpocząć rozgrywkę to 0.20 kredytów za każdą rundę. Maksymalne kredyty z jakimi możesz grać to 100 kredytów.

Symbole gry

W tej maszynie do gry będziesz mógł dopasować zmienność rozgrywki za pomocą jednego przycisku po prawej stronie ekranu. Niezależnie od trybu zmienności jaki wybierzesz, będziesz mógł wygrać tylko za pomocą dopasowywania symboli na wygrywających liniach, które muszą zacząć się od lewej strony. Możesz zdobyć wielkie wygrane, jeśli uda Ci się skompletować dziewięć różnych znaków, ale tylko pięć z nich wypłaca nagrody za dwa z nich. Największa nagroda oferowana jest przez znak zamku i symbol czarodzieja. Cały ekran wypełniony ikonami czarodzieja zapewnią Ci aż 100,000 monet, co jest główną wygraną.

No comments

Leave a Reply