Menu

Merry Xmas

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Merry Xmas

Kombinację wygrywającą w tej grze tworzą 3 symbole bez względu na stronę po której się znajdują, a mnożnik Wild zwiększa wysokość wygranej do 5x. Gra posiada jedną rundę bonusową – pick em, podczas której gracz otwiera prezenty i wygrywa żetony. Do symboli należą Święty Mikołaj, świece, dzwonki, renifery i słodycze. Proste animacje, np. błyszczące prezenty, czy parujące grzane wino, jak i świąteczne dźwięki dopełniają świątecznej atmosfery.

Gra Hazardowa Merry Xmas Online Za Darmo

Gra oferuje 15 linii wypłat do wyboru. Maksymalna liczba żetonów na linię to 5 sztuk. Przy minimalnej stawce w postaci 1c i 1 żetonu na linię kwota spinu wynosi 15c, natomiast kwota maksymalna to 18.75$. Dostępna jest również opcja gamble i auto play.

Najwyżej nagradzającym symbolem jest oczywiście Święty Mikołaj, za którego 5 podobizn gracz otrzymuje 2500 żetonów, a za 4 – 250. Z kolei 5 symboli renifera to wygrana w wysokości 1000 żetonów, a 5 symboli ozdób choinkowych to 500 żetonów. Dzwonki, świece, wino i słodycze to symbole o mniejszych wartościach wygranej.

Symbol Wild to mnożnik 2x-5x, a w połączeniu z Mikołajem to wygrana w postaci 12500 żetonów.

Trafienie 3 symboli prezentów aktywuje rundę bonusową, podczas której gracz wybiera jeden z 3 prezentów, które skrywają nagrody.

No comments

Leave a Reply