Menu

Fruits and Sevens Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Fruits and Sevens Deluxe

Maszyna do Gier Fruits and Sevens Deluxe Online Za DarmoOwocki są jednym z najczęściej używanych motywów z kolekcji klasycznych gier hazardowych od dewelopera automatów do gry, Novomatic. Ta maszyna do gry jest najwyższej klasy przykładem najlepszych kasyno gier hazardowych stworzonych przez Novomatic. Te owoce nie są jednak tym razem samotne. Aby zapewnić graczom dodatkową zabawę, symbol szczęśliwej siódemki również pojawi się na bębnach. Wszystkie symbole są w grafice 2D, jednak są przyjemnie stworzone i posiadają kolorowe wykończenia. Ta niesamowita darmowa maszyna do gry wspiera wszystkie rodzaje urządzeń, a w tym urządzenia mobilne, jednocześnie działając szybciej i pozwalając Ci się cieszyć grą godzinami.

Maszyna do Gier Fruits and Sevens Deluxe Online Za Darmo

Fruits’n’Sevens jest bardzo prostą darmową maszyną do gry z niezwykle łatwymi do zrozumienia zasadami rozgrywki. Główny interfejs maszyny posiada 5 bębnów, 3 rzędy oraz 20 wygrywających linii. Ilość wygrywających linii za każdy obrót może zostać dopasowana od 1 do 20 z każdym obrotem. Zakład za linię również może zostać zmieniony od 1 kredytu do 100 kredytów. Możesz skorzystać z tych dwóch opcji aby zmienić wartość całkowitego zakładu za każdy z obrotów. Ta darmowa maszyna do gry jest odpowiednia zarówno dla tych, którzy lubią wysokie zakłady, a także tych którzy preferują mniejsze wartości, oferując zasięg całkowitego zakładu od 1 kredytu, aż do 2000 kredytów za każdy obrót. Jeśli chciałbyś skorzystać z tej maszyny, aby sprawić, że wszystkie Twoje najdziksze marzenia się spełnią dzięki wielkim sumom pieniędzy, będziesz musiał ustawić wysoki poziom wartości zakładu, zamiast stawiać małe ilości. Największa dostępna wygrana w tej grze hazardowej to główna nagroda, która aktywowana jest przez niesamowity symbol szczęśliwej siódemki.

Ta maszyna do gry online nie posiada żadnych konkretnych bonusowych rund. Najbardziej wartościowym znakiem jest symbol szczęśliwej siódemki, który może zaoferować graczom 4 różne zestawy nagród, a w tym główna wygrana. Ta gra hazardowa posiada 7 różnych symboli owoców i każde z nich ma co najmniej trzy różne zestawy nagród, które może zaoferować. Z drugiej strony, symbole wisienek mają możliwość nagrodzić Cię dodatkowymi zestawami nagród.

No comments

Leave a Reply