Menu

Fortune Fish Novomatic

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Fortune Fish Novomatic

Maszyna do Gier Fortune Fish Novomatic Online Za DarmoFortune Fish jest wizualnie oszałamiającą darmową maszyną do gry z zapewniającym sporą rozrywkę motywem Chin. Chiny są miejscem wielu tajemnic i ukrytych bogactw. Wraz z tą wspaniałą darmową maszyną do gry będziemy mieć szansę na eksplorację tej niesamowitej ziemi wraz z nieskończonymi skarbami, a także dowiedzieć się jakie sekrety czekają na nas podczas podróży.

Ta zaskakująco piękna darmowa maszyna do gry posiada w sobie standardowe 5 bębnów oraz 25 wygrywających linii. Ilość aktywnych wygrywających linii za obrót jest możliwa do zmiany, od 1 do 25. Jednakże, jeśli chciałbyś dorwać się do jak największej liczby bogactw, do jakiej tylko Ci się uda dojść w tej wysokiej jakości grze hazardowej online, będziesz musiał trzymać się opcji ze wszystkimi 25 aktywnymi wygrywającymi liniami. Zmniejszenie ilości aktywnych wygrywających linii podczas rundy zmniejszy również ilość możliwych wygrywających kombinacji na bębnach po obrocie.

Maszyna do Gier Fortune Fish Novomatic Online Za Darmo

Ta kolorowa darmowa maszyna do gry posiada jedną z najlepszych bazujących na Chinach kolekcję symboli. Wśród nich, najważniejszy, a jednocześnie najbardziej wartościowy symbol to znak samej Złotej Rybki. Jest to również dziki znak w tej darmowej kasyno maszynie do gry. Jako dziki znak, ta błyszcząca się, złota ryba jest w stanie zastąpić wszystkie inne regularne symbole z wyjątkiem bonusowego znaku, aby stworzyć wygrywające kombinacje na klasycznym zestawie bębnów. Dodatkowo, symbol ten jest w stanie zaoferować Ci większe wory z kasą dzięki 5000x razy monet za każdy z obrotów w tej maszynie. Bonusowy symbol reprezentowany jest przez znak świątyni Starożytnych Chin.

Poza tymi znakami, w tej olśniewającej darmowej maszynie do gry będziesz mógł znaleźć także 6 innych symboli. Wszystkie z nich to tajemnicze chińskie przedmioty, które są w stanie nagrodzić Cię trzema różnymi nagrodami. Poza dzikim znakiem, statua głowy smoka jest również w stanie zaoferować Ci soczystą nagrodę wynoszącą aż do 500x razy Twojego początkowego zakładu. Symbol złotego obiektu, a także znak złotej lampy są kolejne na liście, z możliwością zapewnienia Ci aż do 500x razy Twojego zakładu.

No comments

Leave a Reply