Menu

Alien Robots

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Alien Robots

Darmowa gra hazardowa alien robotsAlien Robots to gra slotowa produkcji Net Entertaiment, która spodoba się nie tylko entuzjastom robotów. Interesujący temat i wspaniała grafika sprawiają, ze warto w nią zagrać. Jest to gra na automacie, w wersji online z 30 liniami płatności i z możliwością podwajania zakładów. W tej grze symbole dopasowują się od lewej strony do prawej bez względu na to, w której linii się ukażą. Gra ta zawiera Skatery oraz dzikie symbole (wild symbols). Skatery to UFO, a dzikie symbole to Marsjanie. Marsjanie mogą zamieniać wszystkie pozostałe poza spodkami. Skatery, czyli UFO mogą pojawić się gdziekolwiek i dają możliwość wygrania nawet 50 dodatkowych ruchów.

Darmowy Slot Alien Robots Online

Jeżeli gracz zechce mieć więcej niż 30 linii płatności może wybrać system 243 i wtedy wygrywają wszystkie symbole od lewej strony do prawej bez względu na to czy sa SA aktywnej linii czy tez nie.

W tej grze hazardowej można obstawiać od 0.1 do 150 euro. Jest to ciekawa gra futurystyczna z dużą możliwością wygrania.

No comments

Leave a Reply