Menu

Jolly Roger

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Jolly Roger

Darmowy Jednoreki Bandyta Jolly Roger OnlineJest to zajmująca kasyno gra, jednak brak jej finezji i jakości grafiki do jakiej przyzwyczaił producent Play N Go w przypadku późniejszych gier. Gra hazardowa posiada dwie opcje bonusowe oraz symbole Wild i scatter pojawiające się w regularnej grze.

Efekty dźwiękowe i wizualne stanowią swoje przeciwieństwo. Bębny emitują mechaniczne dźwięki, natomiast strona graficzna raczej nie odtwarza mechanicznego wyglądu automatu.

Opcjami bonusowymi są gry pick em. Jedna z nich – chest bonus, daje największe możliwości wygranej.

Darmowy Jednoreki Bandyta Jolly Roger Online

Automat posiada 15 linii wypłat. Aby rozpocząć grę należy wybrać wartość żetonów oraz ich ilość na linię (maks. 5). Dostępna jest również opcja auto play.

Najbardziej wartościowym symbolem jest flaga Jolly Roger (wizerunek czaszki i kości), za którego 5 podobizn gracz otrzymuje 10 tys. żetonów, a za 4 – 1000. Flaga jest również symbolem Wild, który zastępuje wszystkie inne z wyjątkiem symbolu scatter i symboli bonusowych, a także podwaja wartość wygrywających kombinacji będąc ich częścią.

Innymi symbolami wysokiej wartości są: diament – 1250 żetonów za 5 symboli, rubinowy pierścionek – 500 żetonów za 5 symboli oraz złota moneta – 250 żetonów za 5 symboli. Symbole jak pirat, statek, armata i szable to nagrody o niższych wartościach. Symbolem scatter jest kolorowa papuga w kapeluszu, za której 5 podobizn gracz wygrywa mnożnik 500x. Inne symbole aktywują bonusy. Na pierwszych 3 bębnach pojawiają się 3 części mapy skarbów. Zebranie wszystkich 3 części przenosi gracza do rundy bonusowej, podczas której gracz wybiera 3 z 5 zaznaczonych czerwonym krzyżykiem lokalizacji na mapie, które odkrywają kwotę wygranej. Z kolei symbole skrzyni aktywują inną grę bonusową.

Bonus chest polega na wybieraniu przedmiotów z 5 skrzyń znajdujących się w jaskini.

No comments

Leave a Reply