Menu

Photo Safari

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Photo Safari

Darmowy Automat Do Gry Photo Safari OnlineTło gry stanowi afrykańska sawanna z odgłosami owadów i bębnów. Wygrywająca kombinacja zmienia w stare zdjęcia kreskówkowe symbole zwierząt, które wydają charakterystyczne dla nich odgłosy. Gra posiada takie rundy bonusowe jak np. darmowe spiny, podczas których bębny przybierają wygląd negatywów.

Darmowy Automat Do Gry Photo Safari Online

Gra posiada 20 linii wypłat, na które gracz wybiera liczbę i wartość żetonów. Dostępna jest również opcja auto play. Opcja Gamble jest niedostępna.

Najwyżej płatnym symbolem jest lew, za którego 5 sztuk gracz otrzymuje 1000 żetonów, a za 4 – 250. Kolejne symbole to słoń i żyrafa – 500 żetonów za 5 symboli oraz zebra. Symbole karciane to nagrody mniejszej wartości.

Symbolem Wild jest tarcza z 2 afrykańskimi bębnami, która zastępuje wszystkie inne symbole. Trafienie 5 symboli Wild to nagroda w postaci 5000 żetonów, a 4 – 500. Symbolem scatter jest klisza, której 5 symboli to wygrana w postaci mnożnika 300x kwota zakładu, a 4 symbole – mnożnik 4x. Symbol scatter aktywuje rundę darmowych spinów, a 3 symbole kliszy nagradzają 15 darmowymi spinami. 3 symbole kamery aktywują rundę pick em, podczas której gracz ma za zadanie wybrać 3 i sfotografować ukrywające się w trawie zwierzęta, a każde ze zdjęć to nagroda.

No comments

Leave a Reply