Menu

White Wizard

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

White Wizard

Darmowy Automat do Gier White Wizard OnlineJeśli jesteś jednym z tych, którzy wierzą w czarodziei i czarownice i wierzysz też, że gdzieś na świecie istnieje wyższa siła magiczna, która wyrzeka się tej mocy w społeczeństwie, wtedy ta maszyna do gry jest idealna dla Ciebie. Ta gra posiada uderzającą ekspozycję razem z gwiazdami które dominują jej ekran oraz jej tło. Ta gra sprawia, że gracze na długo zapamiętają długie i szpiczaste kapelusze, które czarodzieje zwykle noszą na różnych filmach oraz telewizyjnych serialach.

Darmowy Automat do Gier White Wizard Online

 

Ikony, które kręcą się na tych bębnach maszyny do gry White Wizard to mikser eliksirów, magiczna książka, jednorożec, magiczna różdżka, znaki z kart do gry takie jak Król, As, Dama, Walet, Dziesiątka oraz Dziewiątka. Ta gra nie jest ciężka jeśli chodzi o nauczenie się jej, a wszystkie z ważnych przycisków są na miejscu. Jeśli chcesz sięgnąć po pomoc w tym, jak rozpocząć rozgrywkę, wszystkie informacje możesz dostać jeśli klikniesz na ikonę tabeli wypłat po lewej dolnej części ekranu tej gry hazardowej. To pokaże graczom w którym miejscu są na ekranie gry wygrywające linie, bonusy oraz wygrane na tej maszynie.

Specjalne symbole gry

Ta gra posiada wystarczającą ilość bonusów, aby zainteresować gracza. Ikona która pokazuje sobą Białego Czarodzieja jest tutaj dzikim symbolem gry hazardowej i to nie jest do końca żadną niespodzianką. Symbol ten może zastąpić każdy inny symbol w tej grze hazardowej jednak z wyjątkiem bonusowego smoka. Nagroda zostanie potrojona jeśli czarodziej znajdzie się w wygrywającej kombinacji i to pokazuje wartość jaką ma on w tej grze. Smok jest bonusowym znakiem tej gry hazardowej i oferuje ona darmowe rundy obrotów swoim graczom. Jeśli znajdziesz trzy z tych ikon, sprawi to, że aktywujesz 15 darmowych obrotów dla siebie.

No comments

Leave a Reply