Menu

Uga Age Playpearls

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Uga Age Playpearls

Darmowy Automat do Gier Uga Age Playpearls OnlineMaszyna do gry Uga Age jest grą hazardową, która da Ci szansę na wybranie się na wycieczkę do Ery Kamienia Łupanego, bez potrzeby czytania nudnych książek lub też dalekiej wizyty w muzeum.

Darmowy Automat do Gier Uga Age Playpearls Online

 

Ta maszyna do gry jest od PlayPearls i oferuje ona 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Posiada ona też główną nagrodę wynoszącą 750 dolarów. Ten automat do gry posiada prehistoryczną rundę bonusową, która pokaże Ci koło fortuny o początkach świata.

Kiedy tylko rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie do gry, będziesz mieć od razu szansę aktywacji rundy bonusowej za pomocą symbolu kamiennego koła oraz etykietką Bonus. Musisz zdobyć tylko trzy symbole, jeśli chcesz, aby bonusowa runda się rozpoczęła.

Gracz zostanie zabrany na zupełnie nowy ekran, który pokazywać będzie obskurnego jaskiniowca. Właśnie tutaj użytkownik będzie mógł zobaczyć koło, ale w dużo większej skali. Wtedy gracz będzie musiał obrócić kołem i poczekać, aby ujawnić jaką sumę pieniędzy udało mu się zdobyć jako nagrodę. Wygrane zaczynają się od 2.00 aż do 800.00 kredytów. Kiedy wszystko się zakończy, gracz ponownie zostanie zabrany do regularnej gry, ale jego wygrana znacząco się podniesie.

Specjalne symbole gry

Po pierwszej rozgrywce, gracz będzie mógł rozpocząć rozglądanie się za ikonami gwarantującymi darmowe obroty oraz za dzikim znakiem. Dziki znak zastąpi wszystkie inne symbole podczas gdy bonusowe znaki zapewnią Ci darmowe obroty. Trzy symbole darmowych obrotów zapewnią Ci 15 obrotów; cztery z nich oznaczają 30 obrotów, podczas gdy pięć znaków daje całe 60 obrotów. Najwyżej opłacany symbol to gruby dinozaur i zdobycie 5 z nich daje 75 monet.

No comments

Leave a Reply