Menu

Sugar Rush Valentines Day

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Sugar Rush Valentines Day

Darmowy Automat do Gier Sugar Rush Valentines Day OnlineSugar Rush Valentine’s Day posiada tą samą mechanikę gry co inne gry z serii Sugar Rush, posiada ona 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Ta gra posiada ułożone w stos dzikie znaki, bonusowe opcje z rundami darmowych obrotów. Jednakże, jako że miłość wisi w powietrzu, róż oraz czerwień są podstawą tej maszyny do gry. Ta nowa gra utrzymuje tempo z oryginalnymi i oznacza to, że darmowe obroty oraz bonusowe rundy mogą zostać łatwo znalezione i otrzymane podczas rozgrywki, a przede wszystkim zwiększają one zdobycze.

Darmowy Automat do Gier Sugar Rush Valentines Day Online

 

Ta gra zbudowana jest na innych grach z serii Sugar Rush i wciąż posiada ona 20 wygrywających linii. Gracz nie może zmienić ilości wygrywających linii, jednak może on zmienić wartość zakładu aż do 100 dolarów za każdy obrót. Kiedy gracz zdobędzie 3 pasujące do siebie symbole z kart do gry, wtedy jest zakład zostanie pomnożony przez 5x razy. Ta wartość będzie rosła w miarę zdobywania rzadszych, bardziej unikalnych ikon przez gracza. Główna nagroda mnoży zakład przez 450x razy.

Nawet jeśli Sugar Rush Valentine’s Day nie odchodzi daleko od oryginalnej idei tej gry, grafika została zmieniona aby wyglądać nowo i świeżo. Tło posiada różowe i czerwone wnętrze, a buduar po brzegi wypełniony jest czekoladkami i świeczkami.

Inne ikony w tej grze to piankowe serduszka oraz czerwone żelkowe gwiazdki, które podtrzymują walentynkowy motyw. Zwykłe symbole kart do gry są wciąż w grze, jednak bonusowy symbol to symbol serduszka, podczas gdy dziki znak obrazuje piernikowego ludka, który się zakochał. Muzyka oraz dźwięki tej gry są takie same jak w oryginalnej grze.

No comments

Leave a Reply