Menu

Night Vampire

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Night Vampire

Darmowy Automat do Gier Night Vampire OnlineMaszyna do gry Night Vampire jest grą hazardową, której motywem jest nocny wampir. To dlatego, że według wierzeń, wampiry zwykle wychodzą wyłącznie podczas trwania nocy.

Darmowy Automat do Gier Night Vampire Online

 

Ta maszyna do gry posiada aż 3 bonusowe gry, a jej zakład zaczyna się od 0.01. Będziesz mógł dostać się do trzech poziomów tej gry poza bazową rozgrywką, gdzie zdobędziesz dzikiego zuchwalca, który pomoże Ci w zdobywaniu wygranych.

Czas na wybranie się do zaświatów rozpocznie się, kiedy słońce zajdzie za horyzont. Będziesz mógł wtedy odwiedzić straszny cmentarz, gdzie będziesz musiał trzymać się twardo i nie pokazywać nikomu ani odrobiny strachu.

Każdy z aniołów który pojawi się wokół Ciebie, nie będą one szczęśliwe z wyborów jakie popełniasz, jednak będziesz mieć też szansę na wygranie aż 1,000 kredytów. Jeśli nie chcesz niepotrzebnie tracić czasu na ustawianie swojej rozgrywki, możesz skorzystać z opcji MAX BET, która ustawi Twój zakład na maksymalny poziom, oraz opcji automatycznej rozgrywki. Maksymalny zakład wynosi 0.30 kredytów, a ilość automatycznych obrotów może sięgnąć aż do 1,000. Jednakże, możesz zrobić wszystko manualnie na tej maszynie do gry z 5 bębnami i zapewnić sobie swój własny układ, podczas drogi na cmentarz.

Specjalne symbole gry

Najwyżej opłacanym symbolem jest ikona Hrabi Draculi, która warta jest aż 1,000 monet. Nietoperz z dwoma końmi, które podróżują z Draculą są bonusowym symbolem. Bonusowa kombinacja pozwoli Ci na aktywację darmowych obrotów, a wraz z tym, zapewni Ci wygraną. Ogólny zasięg zakładu jest niski i pozwoli graczom, którzy chcą najpierw nauczyć się grać na rozgrzewkę, przed tym, aż rozpoczną grę z wysokimi zakładami.

No comments

Leave a Reply