Menu

Ice Age

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Ice Age

Darmowy Automat do Gier Ice Age OnlineIce Age jest maszyną do gry z 4 bębnami i 21 wygrywającymi liniami, stworzona i przedstawiona przez deweloperów Tom Horn Gaming. Ta darmowa gra hazardowa pozwala graczom na postawienie zakładu tak małego jak 0.05$, aż do 23.81$. Maksymalną wygraną w tej maszynie do gry jest 120,000$. Kolejną świetną cechą tej gry jest opcja dzikich symboli. Dzikie symbole zastąpią każdą wartość lub znak na wygrywającej linii, oferując wygrywające kombinacje użytkownikom. Dziki symbol pozwala Ci przeciąć kilka linii, więc oferując Ci kilka wygranych na aktywnych liniach. Ta gra posiada niezastąpione grafiki oraz efekty dźwiękowe, zwiększając ogólne doświadczenie dla gracza.

Darmowy Automat do Gier Ice Age Online

 

Ice Age jest jedną z popularnych darmowych gier hazardowych oferowanych przez Tom Horn.Gra ta posiada unikalną atmosferę. Nie ma prawdziwej wygrywającej linii zaprezentowanej w tej grze. Dla stworzenia wygrywającej kombinacji, gracz potrzebuje zdobyć dwa lub więcej identycznych symboli obok siebie na sąsiadujących zwojach gdziekolwiek na ekranie. Symbole mogą się układać w stosie i zapełnić całkowicie bębny, tak ze każdy z symboli który dotyka kątem lub bokiem identycznego symbolu brany jest jako wygrywająca kombinacja, poza tym samym bębnem.

Kasyno gra Ice Age posiada dziki symbol oraz dodatkową wypłatę 500x całkowitego zakładu za obrót kiedy dzikie znaki pojawią się na ekranie. Ten współczynnik płatności zaniżany jest kiedy ekran wypełni się innych symbolem poza dzikim. Ta maszyna do gry oferuje niezwykłe nagrody które przytrzymają przy sobie gracza. Ta oferta imponuje graczom czy są oni nowicjuszami czy weteranami.

No comments

Leave a Reply