Menu

Hallo Wins Day

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Hallo Wins Day

Darmowy Automat do Gier Hallo Wins Day OnlineMaszyna do gry Hallo Wins jest grą hazardową, która zabierze Cię wprost do okresu Halloween i została ona stworzona przez deweloperów PlayPearls.

Darmowy Automat do Gier Hallo Wins Day Online

 

Nawet jeśli ta gra hazardowa wygląda tak, jakby była przeznaczona tylko i wyłącznie na okres Halloween, jest ona dostępna w każdej porze roku w każdy moment i oferuje ona 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Ta maszyna do gry bazuje na tym, że czarne koty jednak przynoszą szczęście.

Symbole gry

W tej maszynie do gry znajdziesz czarnego kota i wygląda on na rozczochranego i bezdomnego. Symbol ten może Ci zapewnić wygraną wynoszącą 1000 kredytów. Jednakże, wygrane bazują na tym, jaką wartość zakładu postawiłeś.

Inne symbole w tej grze hazardowej są lepsze niż kot, a mianowicie jest to kot z niebieskim futerkiem i jest on wart 500 kredytów. Ten automat do gry posiada też specjalne symbole którymi są bonusowy znak, dziki znak oraz ikona darmowych obrotów.

Dziki znak może zastąpić inne symbole z wyjątkiem znaków specjalnych. Dzięki temu mogą Ci one pomóc stworzyć wartościowe wygrywające kombinacje. Dziki znak oferuje nawet więcej profitów jeśli tylko znajdziesz go podczas rundy darmowych obrotów. Aby zdobyć darmowe obroty, gracz powinien aktywować trzy duchy i wtedy zostanie on nagrodzony 40 obrotami.

Krwisto czerwona świeczka jest bonusowym symbolem i zabierze on graczy do zaniedbanej, opuszczonej części tej maszyny do gry, gdzie będziesz mógł zobaczyć wielokolorowe koło fortuny, które obieca użytkownikom pewną nagrodę. Zasady gry na tym kole są bardzo proste, obracasz nim, a później zgarniasz swoją wygraną. Jednakże, to jest też chybił trafił ponieważ tylko szczęście może pomóc graczom zdobyć tą wygraną, którą chciałby zdobyć.

No comments

Leave a Reply