Menu

Goblins Land

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Goblins Land

Darmowy Automat do Gier Goblins Land OnlineGobliny wyglądają na złośliwe i małe i nie lubią one myśli o tym, że musiałyby dzielić swoje skarby z jakimiś śmiertelnikami. Jednakże, nie jest to powiązane z goblinami które znajdziesz w maszynie do gry Goblin’s Land. Ten automat do gry znajdziesz na Fugaso, stronie rosyjskiego dewelopera gier.

Darmowy Automat do Gier Goblins Land Online

 

Ta gra hazardowa bazuje na 15 wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Ta maszyna położona jest w małej wiosce goblinów, gdzie zobaczysz plemię goblinów W przeciwieństwie do strasznych, złośliwych goblinów które znajdziesz w folklorze zachodnim, te w tej maszynie do gry wyglądają tak, jakby urwały się z bajek Looney Tunes. Nawet jeśli mają one ostre zęby i wyglądają absolutnie jak dzikusy, z pewnością nie będziesz czuć się zagrożony przez te kreatury, jako że mogą one podzielić się z Tobą sporymi bogactwami. Muzyka w tle tej maszyny do gry będzie przypominać kreskówki i z pewnością zmniejszy straszność twarzy, które zobaczysz, kiedy będziesz obracać bębnami.

Jak grać?

Kiedy już rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie do gry, będziesz mógł wybrać wartość monety z którą będziesz chciał zacząć, będziesz też mógł postawić więcej niż jedną monetę na każdej wygrywającej linii. Wyglądać to będzie jak na starych, klasycznych automatach do gry. Najniższa wartość monety w tej grze hazardowej to 0.01 monet, a maksymalna wartość monety wynosi 1 kredyt. Będziesz mógł grać z pojedynczą monetą na każdą z wygrywających linii, lub będziesz mógł obniżyć wartość monety. Możesz rozpocząć rozgrywkę z zakładem wynoszącym 0.15 kredytów za każdą rundę. Najbardziej wartościowymi symbolami w tej maszynie do gry są laska szamana, czyli dziki znak, słup totemu, męskie gobliny oraz kobiece gobliny.

No comments

Leave a Reply